Partneři


MAGNIFICUS s.r.o.
Společnost přinášející poradenství, marketingové i organizační služby, promoakce profesionálními hosteskami, zajišťující registrace a launchování nových produktů a služeb (i ze zahraničí) především ve farmaceutickém průmyslu.

MEDIPOINT Services a.s.
První dodavatel se systémovým řízením procesů prodeje vyhrazených léčivých přípravků mimo lékárenský trh. Provozovatel projektu MEDIPOINT, pharmaboxů a poboček např. na čerpacích stanicích, retailu, ubytovacích zařízeních aj.

HERBAMEDICUS s.r.o.
Výrobce a distributor tradičních švýcarských bylinných balzámů Koňská Mast a dalších známých výrobkových řad z oblasti přírodní léčebné kosmetiky i potravinových doplňků. Zabývá se také vývojem nových technologií v této oblasti.
 

MASTAV s.r.o.
Stavební firma, fungující úspěšně od r. 2008, která působí zejména v Moravskoslezském kraji v oblasti pozemního stavitelství. Má bohaté zkušenosti s běžnými stav. pracemi, rekonstrukcemi i modernizací stavebních objektů.

SPRÁVA ÚČELOVÝCH ZAŘÍZENÍ Č. TĚŠÍN
Příspěvková organizace poskytující služby občanům v oblasti volnočasových aktivit, zajištění provozu tělovýchovných, rekreačních a dalších zařízení města Český Těšín. Zajišťuje správu zimního stadionu, letního koupaliště a městských sportovišť.

ASTINA PHARM s.r.o.
Výrobce skutečně funkčních přírodních přípravků, jejichž účinky a technologické provedení jsou podloženy nejnovějšími vědeckými poznatky a trendy. Produkty, které jsou lépe vstřebatelné, optimálně dávkované, bezpečné a účinné.
 

WAKE spol. s r.o.
Spektrum vyráběných produktů se pohybuje od léčivých přípravků přes kosmetiku až po doplňky stravy. Naší předností je zejména schopnost realizovat přijatou zakázku ve velmi krátkém časovém úseku a pružně reagovat na případné úpravy požadavků klienta. V případě, že máte pouze hrubou představu, můžeme Vám být nápomocni i ve vývojové fázi produktu.

Město Český Těšín.
Děkujeme za podporu městu Český Těšín.


Restaurace a Penzion Lutena
Restaurace a Penzion Lutena je místem, kde dbáme na vysokou kvalitu služeb a profesionální přístup. Můžete očekávat milý, rychlý personál i řadu vybraných specialit.

Prďolkové.cz
Eshop s chytrými pomocníky pro maminky a jejich děti. Prodejce nálepkových teploměrů a chladivých náplastí australské značky FeverMates a dalších vychytávek pro moderní mámy.