CTE
2. 3.
09:00

VLCI ZNIČILI KRNOV

Konečně…tak by se dal nazvat začátek sezóny po nucené covidové pauze. Více než rok jsme čekali na to, abychom mohli vyjet na led, zažít s fanoušky tu atmosféru, podporu od rodiny a hlavně nedát soupeřům nic zadarmo. Jako první na úvod nás čekal soupeř z HK Krnov.

První třetina se nesla v duchu opatrnosti na obou stranách. Ačkoliv jsme měli k dispozici přesilovku 5 na 3, ta se nemám nepodařila využít. Nicméně 5 na 4 už ano, kdy nabídku od Marka Matějíčka zúročil PETR MALÍŘ a rázem jsme vedli 1:0.

Druhá třetina probíhala stejně opatrně jako ta první, ale soupeři se podařilo srovnat stav na 1:1. O navýšení skóre se postaral PAVEL MALYJUREK ve spolupráci s Petrem Ščurkem, který nádherným pasem vyslal Pavla do samostatného úniku a Pavel se nemýlil. Druhým gólem v zápasu se blýskl PETR MALÍŘ, který po několika dorážkách nedal hostujícímu brankáři šanci. Bohužel soupeř snížil ještě na rozdíl jedné branky, ale to bylo od soupeře vše. Následoval koncert HC Wolves…

Ve třetí třetině jsme byli jasně v převaze, kdy se po nádherných kombinacích postupně trefovali do hostující brány kapitán Tomáš Foltyn, 2x Marek Haas a Marek Matějíček.

Svou trenérskou premiéru na lavičce Wolves si odbyl p. Jiří Fajkus.

Na ledě pro změnu hráči Daniel Procházka, Tomáš Václavík a dva juniorští hráči z HC Třinec.

Své kvality předvedl také náš brankář Erik Gabler, který zvedal soupeřům tep.

Po dlouhé době jsme si mohli s fanoušky a rodinou užít raketu na Mars a závěrečnou děkovačku.