Turnaj v Lanškrouně

O víkendu se tým HC Wolves zúčastnili turnaje v Lanškrouně. Původně se měly zúčastnit 4 týmy a to HC Orli Lanškroun, Hokej Uherský Ostroh, HC Wolves Český Těšín a HC Frýdek-Místek B. Bohužel Frýdek-Místek se na poslední chvíli odhlásili z turnaje.

Celý turnaj se nesl ve sportovním duchu a hrálo se systémem 2×25 minut + 5 minut prodloužení. Pokud by skončilo  prodloužení nerozhodně, následovaly nájezdy.  Turnaj byl velice náročný a mnohdy byly velmi krátké pauzy na odpočinek.

První zápas jsme hráli proti domácímu Lanškrounu, První 25.minutovku  se nám podařil na jedničku, přehráli jsme Orli 0:5 , v té druhé to bylo vyrovnanější a výsledek byl 2:2. Prodloužení bylo také vyrovnané , tak následovaly nájezdy, ve kterých se ukázaly šikovné vlčí “packy“ ,šikovný golman a podařilo se nám vyhrát.

Druhý zápas s Uherským Ostrohem už byl náročnější, byla znát i menší únava, nicméně Ostroh byl velmi kvalitní soupeř.  Soupeř nás přehrál 2:4(2xMalíř) a 2:5. (Pniok Ondra, Malyjurek)

Další den nás čekala odveta s oběma týmy. Jako první nás opět vyzval domácí Lanškroun, který si už na nás dal větší pozor. Utkání bylo od začátku vyrovnané, které skončilo 1:0 a 1:3 (Piecha, 2xŠčurek), prodloužení bylo také nerozhodné a tak následovaly nájezdy, ve kterých rozhodli hráči Malíř a Ščurek.

Po půl hodně přestávky následoval suverénní Uherský Ostroh, který už měl vítězství v kapse, ale ani odveta nám nevyšla a z turnaje jsme si odvezli 2.místo.

Hráčem turnaje za tým HC Wolves se stal Petr Malíř. Postupně se proti soupeřům vystřídali oba naši brankáři, kteří předvedli kvalitní výkon. Na turnaj s námi také odjely nové posily, které si postupně představíme.

Děkujeme HC Orli Lanškroun za turnaj a děkujeme i našim fanouškům za vzdálenou podporu prostřednictvím sociálních sítí.