Začátek sezóny

Milí fanoušci, po dlouhé pauze se  nám blíží začátek sezóny. Do nové sezóny vstoupíme nejen s chutí a plní elánu, ale také s novým soupeřem, tým HC Uničov. Tento tým hrál v naší lize asi před 5 lety, potom se přesunul na jih. Letos nedostali pozvánku a tak se vrací  zpět to naší soutěže. Vítáme HC Uničov v naší soutěži a budeme se těšit na zápasy.

Wolves posílil také kádr, posily si postupně budeme představovat, nicméně nastoupí na avizovaném turnaji v Lanškrouně. Máte se na co těšit.

Během korony se tým připravoval individuálně, avšak před pár týdny vyjeli společně na led a trénují na ledě Karviné. Jakmile to bude možné, přesunou se na svůj domácí led, kde to moc dobře znají. 

Nevíme, jak se vyvine situace ohledně COVID-19, ale už se těšíme až vyjedeme 19.9. na domácím ledě, kde vyzveme našeho soupeře z finále, tým Frýdek-Místek B. Ačkoliv se finále neodehrálo, uděláme si společně takovou pomyslnou dohrávku finále. Věříme, že se společně všichni sejdeme a poletíme společně raketou na Mars.

 

Tým HC Wolves