Důležitá výhra nad Krnovem

V neděli 9.2.2020 se hrál důležitý zápas o body. Tým, který vyhraje by se posunul v tabulce výše. Věděly to oba týmy  a tak se očekával tvrdý boj o každý kus ledu a taky se tak stalo.

V první třetině se na nic nečekalo a hned na to oba týmy vlítly, ačkoli už ve druhé minutě se prosadili domácí Wolves, Krnov vzápětí vyrovnal a začínalo se zase od začátku. Krnov dostal možnost přesilové hry 5na3, kterou bez váhání využili a otočili skóre utkání na svou stranu. Ještě před odchodem do kabin se prosadili jednou a tak Wolves prohrávali už o dvě branky.

 

Ve druhé třetině ale vlci neskládali zbraně, naopak ukázali svou sílu a dravost. Puk na středu vybojoval Tomáš Foltyn, posunul ho a tím vyslal Palka do samostatného úniku, ve kterém zachoval chladnou hlavu a nemýlil se. Další branku jsme ve 2.třetině neviděli a naše jednogólové manko s námi šlo i do třetí třetiny.

Ve třetí třetině ale vládli ledu domácí Wolves. Boj to byl těžký,  ve druhé třetině se nepříjemně zranil obránce Tomáš Michejda, takže se hrálo pouze se třemi obránci. Stejně jako soupeř, tak i my jsme dostali možnost přesilové hry 5na3 , kterou dokázal zužitkovat Ondra Pniok a rázem bylo vyrovnáno. Pokračovali jsme ale v přesilovce dál, kdy si zase krásně povyjel Ondra Pniok a otočil stav na naši stranu. Ondra byl střelecky velmi při chuti, kdy si vystřelil znovu a znovu přesně a zkompletoval tak svůj hattrick.

Hosté se dokázali ještě prosadit a zdramatizovat tak zápas, ale obrana Wolves fungovala na výbornou a nepustila soupeře ani v závěrečné powerplay do žádné akce. 

Nutno podotknout, že skvělý výkon předvedl taky domácí brankář Erik Gabler, který pochytal 32 střel soupeře a zachoval klidnou hlavu i přes obrovský tlak soupeře v závěrečných minutách zápasu.

Děkujeme všem fanouškům za podporu! 

Góly: Piecha (Ščurek), Malyjurek (Foltyn), Pniok O. (Piecha, Foltyn), Pniok O.(bez asistence), Pniok O.(Foltyn)

Tresty: 8:20 (+10 hráč hostů zásah do oblasti hlavy a krku)