All star game – Utkání hvězd KLM

Máme za sebou úspěšnou historicky první akci s názvem Utkání hvězd KLM. Na této akci se podílel tým HC Wolves Český Těšín ve spolupráci s Ďábly Nový Jičín a Moravskoslezský hokej. Vybraní hráči byli rozděleni do týmů Západ/Východ. Kdo se zúčastnil této akce, tak rozhodně nelitoval. Hned od začátku bylo k vidění spousta akce. Hráči testovali jak radar na tvrdost střelby , tak střelbu na přesnost. Tuto akci za náš tým HC Wolves nastoupili hráči Tomáš Foltyn, Martin Piecha, Marek Haas, Ondřej Pniok, Petr Malíř a Kamil Pavlíček. 

Hned na úvod vybraní hráči týmů západ/východ byli na tvrdost střelby nominováni hráči. Za náš tým v této disciplíně nás reprezentoval Petr Malíř, který se nenechal zahanbit a vyslal tvrdou střelu, kterou mu radar naměřil 136km/h . Sice se do finále nekvalifikoval, ale nechybělo málo.

Na druhou disciplínu zvanou přesnost střelby nás reprezentoval Marek Haas, Marek trefil 3/5 puků do děr v bráně, dělil ho však jeden puk od finále. Bohužel jen těsně minul.

Ve třetí disciplíně zvanou rychlost, nás reprezentoval těšínský rychlík Ondra Pniok, který v kvalifikaci nenašel konkurenci.

V 17h následoval zápas východ proti západu. Celý zápas se nesl v přátelském duchu, hráči si zkoušeli hokejové znalosti, které v zápase normálně nezkusí. Mezi třetinami se odehrávalo finále jednotlivých disciplín. Tvrdost střelby vyhrál krnovský Josef Tichý, který vyslal tvrdou ránu rychlostí 159km/h a stal se tak absolutním vítězem. 

Na přesnost střelby vyhrál opět krnovský hráč Pavel Michálek. V disciplíně na rychlost opět nenašel těšínský Ondřej Pniok konkurenci, kdy s přehledem vyhrál tuto disciplínu.

Následovala ještě jedna soutěž a to nájezdy západ/východ. Tuto přestřelku nakonec rozsekl těšínský Marek Haas, který svou střelou mezi betony brankáře rozhodl a tuto soutěž vyhrál tým VÝCHOD. I když o výsledek v tomto utkání až tak nešlo, tým východ vyhrál celkový zápas ALL STAR, kdy vyhrál nad týmem západ 13:12.

Po zápase si mohli jednotliví hráči koupit dres na památku a přispět tak pro dobrou věc. Výtěžek z dresů se daroval na transparentní účet pro kluka jménem Tomáš Popka, pro kterého se vyjížďka na motorce stala osudným a chlapec skončil na invalidním vozíku. Od hráčů se vybrala krásná částka a to 23.000 kč.

Děkujeme všem partnerům akce, městu Český Těšín a krajskému svazu ledního hokeje.