Domácí nadvláda Wolves

O zápasu s Frýdkem-Místkem je vždy jasné, že se bude jednat o velmi vyhrocený a vyrovnaný zápas, včera tomu bylo ale jinak. Domácí nastoupili v plné parádě a úplné pohodě. Ještě před zápasem se uctila památka panu Stanislavu Vincourovi a poděkovalo panu Jaroslavu Barišovi, vyvěsily se památeční vlajky, které nyní na zimním stadionu budete vídat. Po slavnostním zahájení měl začít ostrý boj mezi rivaly. Hned ve 2.minutě udeřili domácí po střele Tomáše Michejdy. V 1.třetině přidali  domácí ještě dva góly, prosadili se Petr Malíř a Marek Altera. Do kabin se tedy odcházelo za stavu 3:0.

Ve 2.třetině pokračovala gólová smršť, 2x se prosadil Marek Altera, který tak završil svůj hattrick. Po třetím gólu Marka se to už neobešlo bez konfliktu. Naštěstí pro domácí, včera byl Frýdek  zcela neškodný, naopak Wolves ukázali sílu, lehkost a úplnou pohodu hry. Zcela jasně diktovali tempo a výsledek utkání. Ještě před přestávkou se prosadil kapitán Tomáš Foltyn a svůj premiérový start v nové sezóně osladil gólem Radek Neveloš. Musíme vyzdvihnout i perfektní práci gólmana Kamila Pavlíčka, který celé dvě třetiny udržel čisté konto i za pomocí perfektně fungující obrany.

Ve třetí třetině se očekávalo, že se bude už jen dohrávat, ale Wolves byli  hladoví. Udeřili znovu, když se 2x prosadil Ondra Pniok a ani Markovi Alterovi nebylo dost a přidal poslední branku. Svou premiéru si odbyl i nováček týmu, brankář Radek Ochman, který taktéž držel čisté konto svými jistými zákroky. Posledních 10 sekund před koncem se přece jen z dorážky podařilo Frýdku skórovat a upravit tak stav na konečný výsledek 11:1 .

GÓLY: MICHEJDA (Malyjurek), MALÍŘ (Szturc, Ščurek), ALTERA (Malíř, Szturc), MATĚJÍČEK (Szturc), ALTERA (Pniok O.,Szturc), ALTERA (Pniok O., Patrman), FOLTYN (Piecha), NEVELOŠ (bez asistence), PNIOK O.(Haas, Ščurek), PNIOK O.(Altera, Pniok J.) , ALTERA(Malíř, Haas)

Tresty: 22:40