Vyzpovídali jsme Jakuba Pnioka

Nová sezóna sebou přinesla i nové hráče, postupně si je představíme formou rozhovoru.

Tím prvním je Jakub Pniok #71 . Jakub přišel, aby posílil útočnou řadu týmu.

Otázka: Z jakého klubu jsi k nám přišel?

Jakub: Naposledy jsem hrál v Anglii, v klubu Nottingham Lions, kde mě přivedl brácha Ondra. Bylo to super si vyzkoušet, jak rozdílný je přístup k hokeji  v Anglii a ČR.

Otázka: Jak tě přijali kluci v kabině?

Jakub: Bez problémů. Většinu kluků jsem znal už z dřívějška a s ostatními jsme si sedli.

Otázka: Jak se ti hraje po boku bráchy?

Jakub: Je to skvělé hrát znovu vedle něj. Ondra je výborný hráč a vidět ho na ledě ve stejném týmu je pro mě hodně motivující. Mezi námi to klape, diskutujeme spolu o zápasech i trénincích a snažíme se jeden druhého maximálně podporovat.

Otázka: Co říkáš na kolektiv a vedení?

Jakub: Kolektiv i vedení ve Wolves je velmi přátelský. Jde cítit , že je tady týmový duch, kdy jeden člověk stojí za druhým s jedním jediným cílem, a to užívat si hokej a vítězit.

Otázka: Jaké máš ambice na sezónu?

Jakub: Vzhledem k tomu, že je to moje první sezóna ve Wolves nejsou přehnané. Hlavně se ukázat, předvést bojovný hokej a být týmu prospěšný při dlouhé cestě za obhajobou titulu.

Otázka: Co říkáš na fanouškovskou základnu?

Jakub: Fanouškovský kotel v Českém Těšíně je vynikající. Dlouho jsem nezažil takovou atmosféru (jako hráč). Vjíždět na led s pocitem, že za námi stojí další lidé a ženou nás k vítězství, je prostě boží! Zvláště v domovském městě.

Vzkaz fanouškům: Díky za důležitou podporu, bez vás bychom se často nedokázali vyburcovat k výkonům, které vyhrávají zápasy. Nepřestávejte a my se budeme snažit co nejlépe reprezentovat naše město.