Máme nové facebookové stránky!

Vážení fanoušci, přátelé, prosíme o Vaši pozornost:

Od 14.10.2019 bude zastavena informační činnost na stávajícím profilu (HC Wolves Český Těšín) a bude spuštěn nový profil: „ HC Wolves Český Těšín 2016 “.

Klub HC Wolves nemá v současnosti možnost svobodně spravovat FCB profil, pravděpodobně kvůli zhrzenosti a odmítavému postoji jednoho z kmenových členů HC Wolves, pana J. O., který úmyslně blokuje dohodu o převodu „správcovství“ daného profilu, ačkoliv nemá s klubem HCW již 2 roky nic společného. Při vzniku klubu HCW byl totiž požádán vedením klubu o zřízení facebookového účtu/profilu, který měl na klub převést. Nepodílel se však ani na vytváření obsahu profilu, nicméně ponechal si funkci správce profilu a tudíž maximální pravomoci s FCB profilem nakládat. Ačkoliv mu byla dokonce nabídnuta finanční částka k odkupu, úmyslně požaduje absolutně nereálnou finanční kompenzaci. Jelikož může (jelikož má jako „správce“ toto oprávnění), kdykoliv „zablokovat“ nebo zrušit stávající profil, rozhodli jsme se pro vytvoření nového profilu – nyní již ve vlastnictví klubu HC Wolves: „ HC Wolves Český Těšín 2016 “.

Na tomto profilu bude pokračovat informační činnost klubu pro své fanoušky, přátele a rodinné příslušníky hráčů. Současně bude p. J.O. právní cestou vyzván ke zrušení stávajícího profilu HCW (z důvodu využívání registrované známky HC Wolves Český Těšín). Jelikož zrušením stávajícího profilu HCW dojde také ke ztrátě všech historicky dosažených „lajků“ a „To se mi líbí“ stránce HC Wolves, budeme Vám vděčni, když na novém profilu nás podpoříte a opětovně nám věnujete svoji přízeň formou liků našim příspěvkům, resp. novému profilu. Děkujeme za pochopení a věříme, že se budeme i nadále potkávat na novém profilu a budeme vás informovat o společně dosažených úspěších hráčů a fanoušků HC Wolves Český Těšín. Tým HC Wolves ČT.