AKTUALIZOVÁNO: HOKEJKY NA SUCHU

Exhibiční utkání mezi týmem „Hokejky na suchu“ a „TJ Slovan Horní Žukov“ se odehraje na fotbalovém stadionu v Horním Žukově v sobotu 15. června 2019 od 15:00.

Utkání se odehraje na podporu malé Natálky. Natálce je pět let a je to usměvavé děvčátko. Když ji bylo půl roku, diagnostikovali ji lékaři mentální retardaci. 

 

 

 

 

 

 

 

„Natálka je 5-letá holčička. Narodila se jako zdravé miminko. Zhruba od 4 měsíce se nevyvíjela tak jak by měla.  Po mnoha vyšetřeních se zjistilo, že má centrální hypotonii a jako diagnózu mentální retardaci. I když má opožděný vývoj, je hodně hravá, usměvavá holčička. Umí se sama posadit, ale co se týče chození, to nám stále nejde, snaží se sama alespoň postavit a něčeho se přidržet. Proto, aby se nadále zdokonalovala, navštěvujeme rehabilitační střediska. Pokroky jsou velice znát a pevně věříme, že se nám v budoucnu postaví na nožičky.“

V případě že by jste chtěli i vy pomoct nějakou částkou a nedorazíte na zápas osobně tak přidáváme účet malé Natálky kde můžete přispět – číslo účtu: 4042521013/0800.

Kdo všechno nastoupí v týmu Hokejky na suchu? Těšit se můžete nejenom na hráče HC Wolves, ale také další osobnosti českého hokeje. 

Z týmu HC Wolves – 

VÍT PATRMAN 
STANISLAV PATRMAN
PAVEL MALYJUREK
TOMÁŠ FOLTÝN
ONDŘEJ PNIOK
DANIEL SMUŽ

a další….

ROSTISLAV MAROSZ – je odchovancem třineckého hokeje, momentálně působí v týmu HC Dynamo Pardubice
JAKUB TEPER – s hokejem začínal v Českém Těšíně, v mládežnických kategoriích působil u HC Oceláři Třinec, v současné době nastupuje za VHK ROBE Vsetín
JIŘÍ MARUNA – odchovanec AZ Residomo Havířov, kde pusobí i dnes
ROSTISLAV MARTYNEK – odchovanec HC Oceláři Třinec, nyní působí v týmu HC Frýdek-Místek
JAKUB KOTALA – odchovanec AZ Residomo Havířov, působí zde dodnes

Tým budeme průběžně doplňovat jak zde ve článku, tak na fb.

Na facebooku byla vytvořena událost – ZDE. Pozvěte své známé a kamarády a přijďte se bavit na stadion, přijďte podpořit dobrou věc!