Poděkování Petra Malíře

Ahoj mistři! 🙂

Po včerejším historickém úspěchu a emotivním vyhlášení HC Wolves Český Těšín coby mistra krajské ligy přišel, jako tradičně, čas poděkování. Nejraději bych zde napsal osobní poděkování jmenovitě každému hráči, členovi realizačního týmu, sponzorovi, fanouškovi, manželce či přítelkyni každého hráče, našim přátelům, kteří nám drželi pěsti a vůbec všem, kteří se na našem společném úspěchu v jakékoliv míře podíleli. To byste ale strávili u tohoto příspěvku hodně dlouhou chvíli. Proto, s dovolením, toto poděkování trochu zestručním.

Chci moc poděkovat všem spoluhráčům, kteří udělali maximum pro zisk této významné trofeje. Díky jejich dřině, času, který věnovali přípravě, i víře ve vítězství se podařilo něco, co bude navždy zapsáno do sportovní historie krásného příhraničního města Český Těšín. Rád bych také vyzdvihl naše gólmanská esa Erika Gablera, Matěje Loubala a Kamila Pavlíčka, kteří svými fantastickými výkony přivedli k šílenství snad všechny útočníky v KLM a tým se na ně může vždy a za jakýchkoliv okolností spolehnout.
A propo: znáte všechny naše hráče? Pokud ne, tak všechny mistry pohromadě najdete zde: http://ctwolves.cz/tym/#

Trenérům Jardovi Barišovi a Standovi Symonovi za jejich trpělivost, nervy, rady a každé vykřiknuté slovo směrem na led (ať už šlo o hecování nebo výtku). To oni nás bezvadně připravili na zisk titulu mistra Krajské ligy mužů a myslím, že mohou být na své mužstvo patřičně hrdí.

Velký dík patří realizačnímu týmu, konkrétně Rudovi Trombíkovi, Karlovi Malířovi, Lumírovi Maršálkovi, Hance Symonové a Alexovi Malířovi za perfektní servis, díky kterému jsme se mohli soustředit pouze na hru a zlepšení našeho výkonu. Metaforicky řečeno, oni jsou hlavními ošetřovateli „vlčí smečky“ a mají obrovský podíl na fungování celého týmu. A kdo že je Alex? Zaručeně nejmladší kustod a člen realizačního týmu v soutěži KLM, který připravuje ty nejlepší drinky pro hráče a má na starosti otevírání dvířek na led při tréninku. 

Petře Nevelošové a Janě Kocurkové, na kterých stojí celá administrativa klubu a perfektní organizace domácích zápasů a tolik oblíbených doprovodných akcí. Tyto dámy pro vás také vymýšlely kulturní a zábavný program a postaraly se o to, aby se naše zápasy staly zážitkem pro celou rodinu. Ondrovi Špiříkovi, který vytvořil na začátku sezóny současné logo, připravuje veškeré propagační materiály a grafické upoutávky. 

Sponzorům, kteří nám věřili a neváhali sáhnout hlouběji do kapsy, abychom my, hráči, měli stabilní finanční zázemí, moderní vybavení a mohli využívat českotěšínský led k tréninkům a zápasům. Snad jsme se jim ziskem titulu mistra odvděčili za jejich podporu a do budoucna přispěli k jejich zviditelnění i za hranicemi moravskoslezského kraje. Jedno jméno ale přece jen mezi partnery klubu dominuje, a to je Matúš Szilágyi. Kamarád, skvělý člověk a úspěšný podnikatel, který táhne Vlky prakticky od začátku a bez něhož bychom pravděpodobně nikdy nedošli tak daleko (a možná dojdeme i dále).

A samozřejmě fanouškům. Ty jsem si nechal nakonec, ale to hlavně proto, že uzavírají naši neporazitelnou vlčí smečku a jsou pro nás pomyslným štítem proti veškerým neúspěchům. Už jsem Vám děkoval mnohokrát, ale nikdy to pravděpodobně nebude dost. Dodávali jste nám energii při každém utkání, podrželi jste nás i když jsme zrovna neměli „šťastný den“, byli jste a pořád jste hnacím motorem našeho týmu a „raketou“, která nás nakonec na onen Mars dostala. Každý soupeř nám může vaše chorály závidět, být domácí stadion větší, zaplnili byste jej do posledního místa. A za to vám také obrovský dík.

Petr Malíř #9