JSME VE FINÁLE!

Českotěšínští Vlci porazili Studénku i podruhé a jsou prvním finalistou. Na svého soupeře si ale ještě musí chvíli počkat. O tom, zda to bude Karviná nebo Krnov totiž rozhodne až ve třetím utkání, které je naplánováno na středeční odpoledne.

Začátek utkání byl místo původního stanoveného termínu posunut o dvacet minut z důvodu konání Mistrovství České republiky v krasobruslení. Tímto bychom se rádi fanouškům ještě jednou omluvili a zároveň jim poděkovali, že nás během rozbruslení i celého utkání hnali za vítězstvím.

Do utkání vstoupili lépe právě domácí, kteří se zásluhou Jakuba Voznici dostali v 8. minutě do vedení 1:0. Do kabin se šlo ale za nerozhodného stavu, jelikož v 15. minutě srovnával na 1:1 Jan Sluštík.

Ve druhé třetině přidali domácí další dvě branky, obě dvě z hokejky Tomáše Foltyna. O prvním gólu se museli jít poradit rozhodčí, ale po delší debatě ho uznali a domácí mohli slavit podruhé. V čase 37:42 zabránila protivníkova hozená hůl Tomášovi Foltýnovi zakončit samostatný únik, ale gólu nezabránila. V nařízeném trestném střílení se Foltýn nemýlil.

Po celé utkání se hrál vyrovnaný hokej, oba týmy si dokázali připravit několik větších šancí, ale Erik Gabler již za svá záda žádný puk nepustil. Na druhé straně se po druhé v zápase prosadil v 58. minutě Jakub Voznica. Po jeho gólu již celý tým i fanoušci prakticky odpočítávali poslední okamžiky utkání. Hráči pak společně s fanoušky ještě dlouhé minuty po utkání slavili historický postup do finále Krajské ligy mužů.