JSME V SEMIFINÁLE!

Středeční utkání na ledě Frýdku přineslo rozuzlení čtvrtfinálové série. Do vedení se dostali domácí již po pěti minutách zásluhou Jakuba Heralta. Po oslavách frýdeckomísteckých hráčů došlo k rozbití jednoho plexiskla, které muselo být vyměněno. Po deseti minutách se v přerušeném utkání mohlo pokračovat. Více branek v první třetině nepadlo a domácí vstupovali do druhé třetiny s výhodou jedné branky.

Ve druhé třetině dokázali hráči Wolves otočit stav utkání na 1:4 po gólech Patrika Zamecznika, Víti Patrmana, Jakuba Voznicy a Ondřeje Pnioka.

Ve třetí třetině měli hráči Wolves několik další šancí k navyšování skóre, ale nakonec to byl Frýdek, který postupně mazal brankové manko, až se mu podařilo v 57. minutě gólem Ondřeje Fialy srovnat stav na 4:4. Dvě minuty před závěrečnou sirénou se tak začínalo od začátku. Vše nasvědčovalo tomu, že o utkání bude muset rozhodnout prodloužení nebo nájezdy. K tomu ale nakonec nedošlo, v čase 58:13 rozhodl o výhře českotěšínských Jakub Voznica!

V semifinále narazíme na Studénku. První semifinálový zápas odehrajeme v Bohumíně ve středu 6. března. Odvetný zápas pak na domácím ledě v neděli 10. března. Termín utkání je posunut na neděli z důvodu konání Mistrovství České republiky v krasobruslení. Případný třetí rozhodující zápas se odehraje ve středu 13. března v Bohumíně. Všechny tři utkání začínají v 18.00 hodin.