PRVNÍ DOMÁCÍ UTKÁNÍ ZA TŘI BODY!

Netradičně ve středu 10. 10. se odehrálo páté kolo Krajské ligy mužů a my konečně nastoupili na domácím ledě. V minulém týdnu došlo k dokončení opravy chlazení zimního stadionu a nic nebránilo tomu, abychom mohli začít trénovat a hrát domácí zápasy doopravdy doma.

Soupeřem nám být Nový Jičín, který se dostal do vedení již v 5. minutě po střele Juříčka. Vlci ale dokázali během první třetiny nejen vyrovnat, ale přidat další dvě branky. Hráči Wolves v utkání jasně dominovali a předváděli to po celou dobu utkání, kdy nic nenasvědčovalo tomu, že by měl soupeř nějakou šanci utkání vyrovnat či otočit.

V polovině druhé třetiny došlo na zimním stadionu k požárnímu poplachu a utkání muselo být na deset minut přerušeno. Jednalo se však o planý poplach a utkání mohlo být dohráno v řádném termínu.

Během druhé a třetí třetiny přidali hráči Wolves dalších pět branek, dvakrát dokázali skórovat během vlastního oslabení. V čase 44:05 pak zkompletoval první hattrick sezóny Jakub Voznica.

Nový Jičín pouze korigoval výsledek utkání v 56. minutě, když dokázal Ertel Milan ve vlastním oslabení prostřelit Erika Gablera, který naskočil do utkání po druhé třetině.

Příští domácí utkání odehrajeme v sobotu 20. 10. 2018 od 17:00 proti Bohumínu. Program ale začne již v 16:45 křtem nových dresů za účasti osobnosti českého hokeje. Těšit se můžete na vystoupení krasobruslařů či střeleckou soutěž. Více informací již brzy!