SEZÓNA Z POHLEDU PETRA MALÍŘE

Přinášíme Vám poslední hodnocení sezóny, tentorkát z pera Petra Malíře.

1) Jak hodnotíš letošní sezónu?

Letošní sezónu hodnotím ze tří pohledů:

První – zklamání, že jsme polevili ve střední části soutěže a přišli o důležité body. Nakonec jsem neporazili v play-off Studénku, na kterou jsme jasně měli a byli jsme lepší…. jen nám chybělo to hokejové štěstíčko…

Druhé – nadšení z toho, jak skvělá a soudržna parta se vytvořila v kabině a mezi lidmi, co nám kolem týmu pomahají. Věřím, že to v týmu všem vydrží do další sezóny a bude to základní pilíř naší snahy uspět v příští sezóně.

Třetí – rozpolcení a nepříjemné zjištění z některých “našich fanoušků”, kteří fandí a oslavují individuální hráče soupeřů, ale co víc, mají dokonce radost z toho, že prohráváme a dostaneme gól, ale navenek působí, říkají o sobě a dokonce to i o sobě píšou na fcb, jací jsou vlastenci a fandové Českého Těšína. Je mi z téhle typicky české vlastnosti zle a štve mne, že se někdo takový najde i v Českém Těšíně. Naštěstí my ten náš hokej děláme pro radost a ničím a nikým si ho nenechame pokazit a brzy ukážeme jak silní umíme být.

2) Koho tipuješ na zisk mistrovského titulu?

Orlovou

3) Jaké máš plány na příští sezónu?

Stejné jako letos – vyhrát soutěž, za tím si půjdeme.
K tomu bych chtěl přivést do týmu 2-3 zkušené obránce a upevnit brankářský tandem. Pracovní povinnosti hráčů nám často znemožňují mít stabilní sestavy a lajny, to je ale problém ve všech klubech v této soutěži.
Už nyní můžu prozradit, ze připravujeme redesign našeho loga a v příští sezóne představíme fanouškům nové dresy.
A zbytek se dozvíte na začátku sezóny…