DO SEMIFINÁLE POSTUPUJE STUDÉNKA

Do druhého utkání šli Vlci naplno a bylo vidět, že chtějí letos bojovat o postup do dalších vyřazovacích bojů. Do vedení šli českotěšínští hokejisté v 11. minutě, když se prosadil Martin Piecha a o necelou minutu to bylo po gólu Daniela Smuže 2:0 pro domácí. Do konce třetiny dokázali Vlci přidat další dvě branky a donutili vystřídat gólmana Studénky, který v čase 15:03 po třetí inkasované brance přenechal své místo náhradníkovi. Hráči Studénky se probrali na začátku druhé třetiny a postupně snížili až na rozdíl jediné branky. Klid na hokejkách vrátil domácím Michal Toman, který ve 39. minutě zvyšoval náskok na 5:3. Studénka se ale nechtěla vzdát a v 54. minutě svítilo na světelné tabuli 5:5! O rozhodující branku utkání se postaral Jakub Voznica, který se po přihrávce od Marka Altery nemýlil a v čase 56:37 rozhodl o tom, že se o postup do semifinále bude bojovat až ve třetím zápase.

K tomu nastoupili českotěšínští hokejisté ve středu 21. 2. opět na ledě v Kopřivnici. Do vedení šli Vlci poprvé v jedenácté minutě, když se prosadil Tomáš Foltyn, Studénka však dokázala využít přesilovou hru a po první třetině byl stav nerozhodný 1:1. Ve 34. minutě pak otáčela stav utkání na 1:2, ale i Vlci si dokázali poradit s nabízenou přesilovkou, ve které skóroval Jakub Voznica. Opět bylo srovnáno – 2:2. Na začátku druhé třetiny padly v rozmezí čtyř minut tři branky, z toho dvě do sítě Studénky a Těšín vedl. V 51. minutě zvyšoval na 3:5 Pavel Malyjurek a vypadalo to, že je rozhodnuto. Studénka se ale dokázala díky dvěma nabízeným využitým přesilovým hrám vrátit zpět do hry a v 55. minutě bylo srovnáno na 5:5. Do konce základní hrací doby, ani během prodloužení žádná branka nepadla a o vítězi tak musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V těch byla úspěšnější Studénka, která postupuje do semifinále, ve kterém vyzve Bohumín.

Děkujeme všem fanouškům, že jste s námi byli po celou sezónu, že jste chodili fandit a povzbuzovali nás k ještě lepším výkonům. Obzvlášť si vážíme toho, v jakém počtu jste dorazili na poslední utkání do Kopřivnice a dokázali vytvořit domácí atmosféru i na venkovním utkání.