ČTVRTFINÁLE HODNOTÍ JAKUB VOZNICA!

1. Co říkáš na to, že jste chytli právě Studénku? Chtěl bys jiný tým radši?

Tak samozřejmě tam byli lehčí soupeři, v play-off si ale nejde moc vybírat. Pokud chceme postoupit, musíme umět vyhrát s každým.

2. V prvním utkání si se postaral o první gól zápasu a opět v oslabení. V letošní sezóně je dáváš často…

Podařilo se mi trochu se štěstím vypíchnout bekovi puk, zkusil jsem kličku do bekhendu a naštěstí to vyšlo. 

3. Nakonec z toho ale výhra nebyla, co o tom rozhodlo?

Pravděpodobně třetí gól, který zápas zlomil. Minimálně dvě třetiny jsme byli lepším týmem, Studénka v některých momentech nevěděla, co dělat.  Škoda, že jsme neproměnili více našich šancí, protože jsme určitě měli šanci v utkání zvítězit.

4. V sobotním zápase jste vedli už čtyři nula, nakonec z toho bylo ale drama….

Na začátku druhé třetiny jsme měli dát gól na pět nula a bylo by hotovo. Bohužel gól nebyl a Studénka se dostala do hry prvním gólem. My jsme upustili od té naší hry, kterou jsme měli připravenou, začali jsme s nima nesmyslně lítat a to je přesně ten hokej, který jim vyhovuje
a ve kterém nás přehrávají. Naštěstí jsme se vzpamatovali a i když utrápeně, tak jsem utkání dotáhli do vítězného konce.

5. Rozhodl jsi o tom až ty v 57. minutě po krásné asistenci Marka Altery…

Malda (pozn. red. Petr Malíř) vytečoval puk ze třetiny, Alťák (pozn. red. Marek Altera) ho výborně dobruslil a nahrál mi před bránu. Já jsem se snažil to z trefit z první nahoru, což vyšlo a byl z toho rozhodující gól zápasu. 

6. Co bys vzkázal fanouškům před středečním utkáním?

Prvně bych jim chtěl poděkovat za nedělní zápas, za to, že jich přišlo tolik a že nás celou dobu mohutně podporovali. Chtěl bych je požádat, aby za náma přijeli i ve středu do Kopřivnice, pomohli nám zvítězit a mohli jsme tak společně oslavit postup.