UTKÁNÍ S BOHUMÍNEM K VÍTĚZSTVÍ NEDOTAŽENO

Sobotní den na zimním stadioně nebyl pouze o utkání našich hráčů s Bohumínem, ale již od rána patřil malým hokejistům a hokejistkám, které se chtěly seznámit s ledním hokejem. Hráči HC Wolves se zapojili do tréninku na ledové ploše, kde se společně s trenéry dětských oddílů snažili o to, aby první krůčky malých hokejistů byly co nejjednodušší.
Po programu na ledě se děti podívaly do kabiny hráčů, vyzkoušely si výstroj a mohly si od hráčů nechat podepsat kalendáře nebo kartičky.
Pro všech padesát pět dětí byl celý den úžasným zážitkem, na jehož konci byla možnost shlédnout utkání našich hráčů s Bohumínem.

     

S BOHUMÍNEM TĚSNÁ PROHRA
V sobotním utkání s Bohumínem museli na první gól čekat fanoušci až do začátku druhé třetiny, kdy poslal českotěšínské hokejisty do vedení Daniel Smuž. Bohumín ale stihl reagovat ještě do poloviny třetiny. Vedení vrátil domácím Marek Altera, ale stejně jako u prvního gólu reagoval Bohumín velmi rychlou odpovědí. Ve 44. minutě vrátil vedení na hokejky domácích Martin Piecha. Radost českotěšínských netrvala ani minutu a Bylo opět srovnáno. Poslední gól vsítil Bohumín dvacet sekund před koncem utkání a odvezl si tak z Těšína všechny tři body.