Z FRÝDKU VEZEME TŘI BODY!

Českotěšínští Vlci chtěli odčinit porážku na domácím ledě a chtěli si ve Frýdku napravit reputaci. Frýdeckomísteckému týmu se posledních šesti zápasech nedaří a ani v dnešním utkání nedokázali bodovat.

Celé utkání bylo jasně pod taktovkou hostujícího týmu, ale přineslo také velké množství vyloučených hráčů. Vlci se do vedení dostali již ve čtvrté minutě, kdy se prosadil Petr Malíř, kterému po vyhraném buly poslal puk přímo na hokejku Jan Křibík. Frýdek-Místek dostal možnost na vyrovnání hned ve dvou přesilových hrách. V té druhé se nakonec prosadil Petr Slovák a ve 12. minutě tak bylo srovnáno. Vlci ale Frýdku radost dlouho nenechali, o 40 sekund později zvyšoval na 1:2 Tomáš Foltyn.

Na začátku druhé třetiny byli krátce po sobě vyloučeni Radek Nevelöš a Michal Cháňa a Frýdek opět dokázal trestat. V čase 23:53 prostřelil našeho gólmana Lukáš Zberovský. V polovině druhé třetiny využili přesilovou hru také Vlci, když se po asistenci Petra Malíře trefil do odkryté brány Marek Altera. V závěru druhé třetiny se do úniku dostal Lukáš Zberovský, který svým druhým gólem v zápase vyrovnával stav utkání na 3:3.

Další dvě branky přidali Vlci ve třetí třetině, nejprve se v 55. minutě prosadil střelou nad ležícího gólmana Martin Piecha. V 59. pak zvyšoval na 3:5 Pavel Malyjurek, který nedal Horvátovi šanci. Vlci si tak z Frýdku vezou tři body. Na konci zápasu byli současně za bitku vyloučeni domácí Vančo-Minařík a hostující Hoďa, oba obdrželi pětiminutový trest a trest do konce utkání.