Proti Orlové bez bodu

Ve čtvrtém kole KLM zajížděli Vlci poprvé na led soupeře do nedaleké Orlové. Jelikož Orlová v posledních dvou utkáních naplno nebodovala, bylo jasné, že si v tomto utkání bude chtít spravit reputaci. Na druhu stanu chtěli českotěšínští vlci potvrdit svou formu z minulého zápasu.

Začátek první třetiny se nesl ve znamení vyloučených hráčů. První přesilovou hru měli českotěšínští již po půlminutě hry, o minutu později se stav hráčů na ledové ploše srovnal, když usedl na trestnou lavici Jan Křibík za hákování. Orlová dokázala snížený počet hráčů na ledě využít a v čase 2:22 se poprvé měnilo skóre utkání. Druhou branku přidali hráči Orlové v 6. minutě, když využili nabízenou přesilovou hru. O minutu později dostali Vlci možnost snížit při další přesilové hře, ale paradoxně v ní zahrozili hráči Orlové, kteří dokázali ujet našim obráncům a puk vyrazil z brankové čáry až jeden z obránců. Do konce třetiny dokázala Orlové přece jen ještě dvě branky přidat. Jedinou odezvou v první třetině byla branka Malyjurka, který snižoval na 3:1.

Do druhé třetiny nevstoupili Vlci vůbec dobře a po polovině utkání to bylo již 8:1 pro Orlovou. Po šestém gólu Orlové byl potrestán desetiminutovým osobním trestem gólman Těšína Kamil Pavlíček, kterému se nelíbilo postavení útočícího hráče v brankovišti, díky kterému padl gól. Naději na hokejky Vlkům přinesla jedenáctá minuta, kdy se v rozmezí 42. vteřin trefili Jakub Voznica a Jan Křibík. Orlová ale dokázala přidat další dvě branky a rázem bylo po naději. Do kabin se šlo za stavu 10:3.

Ve třetí třetině se podařilo hráčům Českého Těšína korigovat výsledek na 10:5, když se opět trefili Voznica a Křibík. Odpověď Orlové na sebe nenechala dlouho čekat a z buly po páté brance přidal jedenáctý gól Juhasz Jakub.

Na závěr bychom chtěli poděkovat fanouškům, kteří si našli čas a vyjeli s námi i na venkovní utkání, moc si Vaší podpory vážíme a budeme se těšit na viděnou při příštím utkání v sobotu 14. 10., kdy na domácí půdě přivítáme tým z Frýdku-Místku.