Ve čtvrtek opět na hokej!

I přesto, že je ve čtvrtek státní svátek, vás tým Wolves zve na další domácí utkání. Ve druhém kole KLM nastoupí proti svému přemožiteli z loňského čtvrtfinále. Utkání, které se mělo původně hrát ve Studénce, je z technických důvodů přesunuto na domácí půdu a diváci si tak během jednoho týdne mohou užít pořádnou náruč hokeje, jelikož i sobotní zápas odehrají Vlci doma.

Předzápasový program začne netradičně již v 16:00, kdy proběhne autogramiáda herečky a moderátorky Mahuleny Bočanové. Mahulena Bočanová hodí i slavnostní buly a během zápasu budou mít fanoušci možnost se s ní vyfotit.

To ale není vše, co vás během čtvrtečního utkání čeká. Před utkání i během první třetiny vystoupí taneční skupina Limit DC Havířov, o první přestávce proběhne losování dresu HC Wolves s podpisy hráčů i Mahuleny a o druhé přestávce již tradiční střílení na branku.

Před utkáním bude předán šek pro Středisko Slezské diakonie Lydie Český Těšín, jejíž denní stacionář a raná péče poskytuje své služby dětem a mladým lidem s handicapem na území města Český Těšín již více než 15 let. Fanoušci mohou přispět do kasičky u vstupného, na diakonii půjde i výtěžek ze všech prodaných vstupenek.