Příspěvky fanoušků

Komentujte

148 Komentáře zapnuto "Příspěvky fanoušků"

Upozornit na
avatar
1000
Třídit dle:   nejnovější | nejstarší
Víťa
Host

Všiml jsem si, že na webu nejsou doplňovány statistiky hráčů, tak jak tomu bylo v minulých sezónách. Můžu vědět proč?

Simona Ježíšková
Admin

Dobrý den,
teď jsme měli spoustu vyřizování ohledně nového facebookového profilu a instagramu, kde nás mimo jiné můžete sledovat :). Statistiky jsou již doplněny a můžete se na ně mrknout. Přeji hezký den, Simča 🙂

Jiří
Host

Z jakého důvodu zakázalo „Město Český Těšín“ reklamy sponzorů na mantinelech, které 3 sezóny nikomu nevadily. Musel se
instalovat banner pro poděkování sponzorům, kteří na činnost HC Wolves přispívají na rozdíl od města. Kolik vlastně město přispělo na letošní sezónu ? Pořád se mluví nějaké částce.

Petr Malíř #9
Host

Město to tak prostě rozhodlo, pravděpodobně z účetních důvodů. Chtějí to mít účetně správně, což se dá pochopit. I když v praxi to ve většině hokejových klubů je normální a běžné, v Českém Těšíně to vidí jinak… jsem rád, ze jsme alespoň nalezli řešení formou velkého baneru…
Alespoň tak bude patrné, kdo jsou naši sponzoři… 😉
Město nás na letošní sezónu podpořilo finančně slušně, a to tak, ze částku, kterou nám dali na podporu, vrátíme městu zpět za nájem ledové plochy a šaten… i tak je to pro nás pomoc, které si velmi vážíme a pevně věřím, ze pro příští rok bude tato částka zase o něco vyšší…

Petr Malíř #9

Jiří
Host

Takže město zase nebude stát podpora ani korunu. Co vydá, to dostane zpět.
K tomu už opravdu není třeba žádný komentář. Doufám, že se nebudou někde vychloubat jak podporují hokej.

Fanynka
Host

Navštívila jsem fotbalový stadion v Českém Těšíně. Hned u vchodu mě upoutalo poděkování za finanční podporu města jednotlivým městským sportovním klubům. O tomto tématu se psalo již mnohokrát. Ovšem když je to na přehledné tabuli, vše hezky pod sebou, je to pro člověka dosti,, silné kafe s příchutí hořkosti“. Je jistě chvályhodné, že příspěvky jsou přerozdělovány, ale podle jakého klíče….? To si každý domýšlí sám… . Klub HC Wolves, který vydobil městu Těšín prestiž v kraji, je s příspěvky města daleko za jinými kluby, o kterých lidé za hranicí města neví nic. I přes dokladovanou slabou podporu ze strany města přeji do letošní sezóny přeji Vlkům úspěšnou sezónu, fanouškům hodně sportovních zážitků. Hodně štěstí, Vlci!!!

Petr Malíř
Host

Děkujeme a budeme se snažit dělat dobré jméno městu i nadále… Město nám pro tuto sezónu poskytlo finanční podporu, za což jsme moc rádi a velmi si jí vážíme a věřím, že ta podpora bude narůstat i v dalších sezónách. Jsem rovněž stejného názoru jako vy, že by měl být jasný klíč pro „dotace“, ale to už je na městu. Já osobně věřím, že město ví, co a jak děláme a jaký to má přínos pro město.
Každopádně se na Vás těšíme 21.9. v 17.00 na našem prvním mistráku v letošní sezóně…. Zaspíváme si „raketou na mars“?
Krásný zbytek léta. Petr Malíř #9

Otmar
Host

Dobrý den.
Rád bych se zeptal, zda je pravda, že Wolves mohl hrát 2. ligu, ale jako 3 tým Ocelářu s tím, že Moder dodá finance, hráče, ale vedení bude v Třinci, čímž by majitel a zakladatel klubu pan Malíř ztratil vliv na činnost Wolves s čímž nesouhlasil. Je tu i důvod, že většina hráčů, kteří vybojovali 2. ligu by museli ustoupit vyšší moci, a proto vedení s podmínkami nesouhlasili a budou raději hrát Krajskou soutěž. Co je na tom pravdy?

Petr Malíř #9
Host

Dobrý den,
pravda je, že jsme mohli hrát 2.ligu (vyhráli jsme kvalifikaci), zbytek ale pravda není. Určitě by spolupráce s Třincem byla zajímavá a dávala by jakousi logiku, nicméně důvody, proč jsme se rozhodli nejít dál do 2.ligy jsem již vysvětloval dříve na našem webu a FCB (finance a velká část hráčů by skončila). Velkým problémem hokeje v Českém Těšíně budou a jsou hráči a samozřejmě peníze. Spousta jich v žákovských kategoriích odejde do jiných, vyspělejších klubů a samotný Těšín má hráče převážně jen na hostování. A navíc v Českém Těšíně jsou 2 hokejové kluby, my – HC Wolves (pouze muži) a HC Vlci (žáci a dorostenci). A oba kluby mají odlišné názory a náhled na vývoj a směřování hokeje. Pro letošní rok HC Vlci navíc nedali ani dohromady „juniorku“, tak věřím, že se nad tím všichni zamyslí. HC Wolves by v budoucnu rádo zastřešovalo i dorost a juniorku a připravovalo si tak vlastní základnu pro „A tým“, mladí hráči z Českého Těšína by měli větší a jasnou motivaci, tak uvidíme.

Maestro
Host

Dobry den,
na Facebooku informujete, ze jste sepsali historii ceskotesinskeho hokeje. Je mozne tyto historicke informace zverejnit zde na techto strankach, treba v nove sekci „Historie“? Verim, ze by si o historii ledniho hokeje v nasem meste radi pocetli i ostatni fanousci.

Petra Nevelosová
Host

Dobrý den, budeme o tom přemýšlet. Děkujeme za tip.

Eda
Host

Dobrý den jak to vypadá s týmem nějaké posily či odchody, jinak čekal jsem více vyjádření než jenom od majitele a hráče pana Malíře k titulu. Pro mnoho našich hráčů to musel být první titul a Těšínaci co zvedli pohár to musela být pohádka. Škoda že 2 liga nebude ale aspoň budeme hrát na špici kraje a k městu se vyjadřovat nebudu. Gratulace k benefiční akci jde vidět že i v kraji se dají dělat charitativní akce.

Jiří
Host

Proč po rozhodnutí o setrvání v přeboru nebyla licence pro 2.ligu prodána ? Nebyli žádní zájemci ?

Janixs
Host

Měla být prodána do Karviné nechápu proč ne

Petr Malíř #9
Host

hloupost

Maestro
Host

Ja slysel ze mel zajem Krnov

Petr Malíř #9
Host

ještě větší hloupost :-))

Janixs
Host

Je to možné byli dva zájemci Karviná a Krnov ale lepší pro všechny ať si to všichni vybojují spravedlivé

José
Host

Zdravim,
podle meho nazoru jsme propasli mozna historicky moment… Tim ze se Orlova letos neprihlasila do 2.ligy mohla cast jejich hracu prejit k nam plus se mohl kadr doplnit o hostujici juniory z Trince a Frydku-Mistku… Je to skoda… Melo se proste do toho jit…

Urcitou nadeji ale vidim do budoucna, protoze z Trince jdou zvesti ze by se jim hodil i jeden zalozni tym ve 2.lize…

Jarek Taláb
Host

Ahoj Vlci, určitě je správné, že chcete zůstat (minimálně letos)v krajské soutěži. Než hrát s problémy u dna tabulky 2.ligy s hráči, kteří si ji nevybojovali, raději v současné sestavě hrát na špici kraje a dál dělat radost nejlepším fanouškům v krajské lize. PlayOff šte zvládli bez prohry, tak teď můžete zkusit celou základní část. Ale ne to je vtip, protože asi každému je jasné jak těžké je skloubit zaměstnání, rodinu a čas na tréninky. Každopádně hodně štěstí do dalších sezon.

Jiří
Host

Dobrý den !
Město jde na to celkem vychytrale a natahuje čas.. Není schopno za prakticky 2 měsíce nic vyřešit. Kolik si lze představit konkrétně pod
pojmem „jistá“ částka, kterou by mohli dát ? Kolik by bylo
třeba odhadem na provoz 2.ligy ? Sezóna krajského přeboru se rozběhne a město stejně nedá ani korunu.

Troncek
Host

Hlavne ze si na te radnici mysli ze jsme mesto sportu. Potemkinova vesnice sportu s nejdrazsi telocvicnou u Billy, ktera se beztak stavi jenom proto, aby bylo co dat na predvolebni letak. Je to ostuda co se tady v tom meste deje. Naprosto komicka podpora sportovnich oddilu ve meste a koneckoncu i dalsich veci. Tipuji ze driv zase vyhraje St.Louis Blues Stanley Cup nez se obcane tohoto mesta dockaji dustojneho autobusoveho nadrazi.

Jiří
Host

Jiří

Zdenek
Host

Zdravím ale pro Vajgar byly Vlci slabým soupeřem který u Vajgaru hrál ,podívejte na počet stel na brankáře za celý zápas bylo to tak asi 37-16 škoda že nám ve finále z Veselí zranily našeho brankáře č1 Jágra to by byl jiný výsledek jak v Jičíně tak vHradci proto musel chytat junior Pachman který nemá moc zkušeností a moc nechytal bohužel to bylo co rána to skoro gol měly jste pouze lepšího brankáře. I tak Vám přeji úspěch v 2 lize.

Josef
Host

Slabý soupeř ,tak proč teda vyhrál Těšín,? Češi o bronz proti Rusku také měli 50 střel proti 30 uzemní převahu , a bylo jím to prd platné .Není to vždy o střelách

Franta
Host

Dámy a pánové, pohádka o smečce těšínských vlků pokračuje. U Vajgaru to byl neskutečný hokejový zážitek. Vynikající výkon všech hokejistů. Nasazení, bojovnost a plnění všech pokynů trenéra Bariše a realizačního týmu bylo fantastické. Po zápase mi gratulovali domácí fanoušci a shodli jsme se, že rozdilový hráč kvalifikace byl náš brankář Metěj Loubal. Nechápali, že chytá jen krajský přebor. Nakonec bych chtěl poděkovat Petrovi Malířovi, který tu pohádku celou vymyslel a zrealizoval, nebýt jeho v Českém Těšíně hokej ještě spí. Petře ještě jednou velké díky.

Petr #9
Host

Franto, děkujeme za uznání a velkou podporu, které si celý tým včetně mne velice vážíme. Matěj nám letos hodně pomohl a za to mu patří velký dík. A za sebe také děkuji, je to radost mít takové fanoušky, nicméně nebýt super spoluhráčů a všech co nám kolem týmu pomáhájí, zůstalo by to jen u snění… Jsem ale moc rád, že se nám to společně povedlo.
Ještě jednou díky.

Petr #9

Marek Starek starsi
Host

Gratuluji jako Fanoušek Hc Vajgar postupu do druhé ligy,ale chování hráčů bylo opravdu trapné a fucking realizačního týmu zbytečný, byli jste lepším týmem a( vyhroceni k tomu patri) dnes jen díky brankáři.,ale nezlobte se na mě to co předvedl Vaš hrac pri vyloučení do konce zápasu bylo za hranou,karma mu ukazala. Zbytečně provokování ,dlouho si druhou ligu nechutná

Vlk
Host

Nevím o jakém chování píšete zápas byl vyrovnaný co se týče trestu i emocí, jestli se zabýváte chováním našeho hráče fanoušci se taky převedli když házeli piva které mohli někoho trefit či pár jedinců kteří chtěli vniknout do šatny hostů, jinak zápas měl skvělou atmosféru fandili jste dobře ale postoupit může jenom jeden a to jsme my!!! Přeji mnoho úspěchů.

Daniel Smuž kapitán mužstva Wolves

Marek Starek starsi
Host

Respekt

Starý Michač
Host

Chlapi blahopřeji k postupu do 2.ligy, jste skvělí.Doufejme že město Vás v příští sezóně finančně podpoří, když ho tak skvělým způsobem reprezentujete. Klobouček dolů všem v týmů Vlků. Srdcaři vždycky vítězí.

Petr Bubeník (Raketou na Mars)
Host
Petr Bubeník (Raketou na Mars)

Dobrý den, v ČT žiji už řádku let, a za tu dobu vím a sleduji, jakých sportovních úspěchů město dosáhlo (pochopitelně ne všechny). Ale zaráží mě jedna věc. Proč a jak je možné, že dotace, podpora a propagace jde do sportů (tím mám na mysli např. fotbal, tenis, apod.), kde divácká účast je velice podprůměrná. Chtěl bych vědět, co jako občan můžu udělat, aby si naše město všimlo a uvědomilo, že je zde i hokejový klub mužů, který se v rozmezí tří let dokázal z nezkušeného mužstva probojovat až do finále krajské ligy mužů. Jediná výhra nás dělí od postupu do 2. ligy, to ale nemusím zdůrazňovat, protože na všechny domácí utkání byl stadion vyprodaný (a to nemluvě o doprovodných akcích, které obohatili dané zápasy). Bohužel sponzorovat klub na takové úrovni se nedá bez patřičné podpory města a je smutné, že během tří sezon město neprojevilo žádný zájem ať už finančně nebo formou reklamy na svých stránkách. Mám tohle město rád, a věřím, že se sportu a kultuře blýská na lepší časy.

José
Host

Naprosty souhlas. Krasnou ukazkou „financovani sportu“ ve meste je fotbal do ktereho vesele tecou penize jako do cerne diry – pritom tam neni videt absolutne zadny herni, vysledkovy ani divacky progres – nemluve o webovych „retro“ strankach klubu, ktere jenom komicky dokresluji jak nekdo naklada s penezi od mesta.

Osobne jsem sam zvedavy jak s tim postupem do 2.ligy ted nalozi radnice, protoze cele mesto mluvi o hokeji a jestli tady nekdo na radnici prognosticky pred lety chytracil, ze hokej neni v Ceskem Tesine priorita, tak se jako politik seredne prepocital.

Mimochodem za tu „telocvicnu“ co se stavi u Billy by se mohl hrat v C.Tesine druholigovy hokej 25 let…

Cortez
Host

José: Amen!!!

Franta
Host

Sobotní zápas s Jindřichovým Hradcem opět parádní nasazení a bojovnost až do konce zápasu, děkuji za krásný zážitek a věřím, že uspějeme i v odvetě. Samozřejmě na odvetu jedu a věřím, že jak před 24 roky jsme u Vajgaru vybojovali postup s Třincem do extraligy, tak v sobotu budeme slavit s WOLVES postup do 2 ligy.

Fanda
Host

ať se na mě nikdo nezlobí, ale na svazu je takový BORDEL, že to není možné. jak to, že se rozhodlo o kvalifikaci teprve ve čtvrtek? to jako nikdo nevěděl přesné počty vítězů krajů když se hraje od září??? tohle to se řeší ve druhé lize snad každou sezonu a furt dokola

Jiří
Host

Sobotní zápas s J.Hradcem má začátek v 19.00 nebo 19.45 ?

Petra Nevelosová
Host

V 19:45.

martinzjihu
Host

Zdravím z jihu Čech, a moc se těšíme příští sobotu na návštěvu ze severní Moravy, akorát je pravda, že los k nám i k Vám byl krutej, no snad bude pěknej hokej

Jirka
Host

Touha zvítězit se naplnila,obrovská gratulace,byli jste super,litovat mohli jen ti co nedorazili vás podpořit….Po zásluze Vám náleží zaslouženě titul MISTŘI….pořádně si to užijte……

Petr #9
Host

Ahoj všem,

už ani upřímně nevím, jak mám ještě více vyjádřit poklonu Vám fanouškům. Je to něco neskutečného, jak nás dokážete hnát kupředu…
Dnes v Karviné jsem měl pocit, že hrajeme doma a díky Vám jsme zápas zvládli a vyhráli ho!
Teď nám zbývá udělat poslední krok – ten nejdůležitější!!!!
Chtěl bych Vás proto všechny osobně pozvat na středeční utkání v Českém Těšíně, kde můžeme rozhodnout a vyhrát titul. Vím, že začíná první zápas Třince ( držím jim moc palce), ale ta příležitost, kterou máme před sebou, se už nikdy nemusí opakovat a můžeme se zapsat do historie Českého Těšína a vybojovat první historický titul! Kromě toho, že Vás jako nedílné spoluhráče budeme potřebovat, bychom si celý tým moc přáli, mít Vás u toho! A prožít to s Vámi.
Těšíme se na Vás a snad bude opět „Raketou na Mars“ a bude to znít celou noc celým Českým Těšínem….

Držte nám palce a ahoj ve středu v 18.00!!!!

Petr Malíř #9

Adela
Host

Ahoooj vsichni, Chci vas podporit k zitrejsimu utkani . Nebudu daleko. Hraju divadelni predstaveni v Orlove , tak moje drzene palce budou mit urcite vetsi silu. Posilam silu, stesti, energii a nasazeni.
Ahooooj Adela G.

Jan Novák
Host

Beru si v Praze dovolenou a jedu do Těšína jen kvůli Vám. Věřím, že se „českotěšínské Nagano“ stane už ve středu skutečností a že to o víkendu na obou březích řeky Olše pořádně oslavíme. Chlapi neskutečný klobouček za celou sezónu (ať už to dopadne jakkoliv) a velké poděkování za inspiraci, protože díky Vám jsem se zase začal „hýbat“ (shodil 20 kilo) a po létě chci nazout brusle a zkusit si zahrát tady v Praze nějakou amatérskou soutěž.

Jirka
Host

Dobrý den,Chci Vám moc poděkovat za včerejší skvělý zážitek v první zápase finále s Karvinou,bezvadná kulisa,famózní 1.třetina a bojovnost a nasazení celém zápase včetně výborného výkonu golmana…….Držím palce celému týmu do dalších finálových zápasů……..Byli jste super……:-))))

Petra Nevelosová
Host

Děkujeme!

Milan
Host

Ty krátké videa ze zápasu jsou fakt super, budou častěji ? Kdo je dělá ?

Petra Nevelosová
Host

O videa se nám stará Petr Andráško (http://andraseditor.cz/)

Karel
Host

Už se těším ze zítra bude plný dům. Pojďme povzbudit kluky

Janixs
Host

Dobrý den prosím vás nevíte cenu vstupenky do sektoru hostů na finálový zápas. A může se na stadion nosit svoje občerstvení ? Diky

Petra Nevelosová
Host

Cena vstupenky na utkání je 50 Kč.

Petr #9
Host

Ahoj všem,
chtěl bych tímto poděkovat všem fanouškům za úžasnou podporu při obou čtvrtfinálových utkáních jak doma, tak i ve Frýdku Místku.
Byli jste úžasní a jsem pyšný (myslím, že můžu mluvit i za celý tým), že máme v Českém Těšíně tak skvělé fanoušky, kteří nás za všech okolností podporují a pomáhají nám.
Věřím, že minimálně stejnou podporu od Vás můžeme čekat na v semifinále se Studénkou.
Studénka bude své „domácí“ zápasy hrát v Bohumíně a věřím, že společně s Vámi si tam zaspíváme naší oblíbenou a vítěznou „Raketou na Mars….“
Termíny utkání upřesníme co nejdříve….

Ještě jednou moc díky, jste skvělí a těším se brzy na viděnou.

Petr Malíř #9

Jiří
Host

Po sobotním kole je jasné,že Těšín skončí nejhůř do 4.místa a měl by začínat play-off doma. Termín 1.utkání je 23.2(sobota), ale to se
koná VC v krasobruslení (vč.neděle). V pátek 22.2. je ples. Kdy a kde se zápas bude hrát (příp.nezačne se na ledě soupeře ?)

Petr #9
Host

Hraje se zítra, tj. 24.2.2019 v 18.00 hodin.
Přijďte nás podpořit, moc nám to pomůže!

\"Karel\"
Host

Bude se hrát 25.2. což je v pondělí na domácím ledě.

José
Host

Hraje se 24.2. od 18:00

Simca
Host

Dobry den, neplanujete udelat hokejove karticky hracu Wolves ? Myslim,ze by to ocenili nejenom mali, ale i velci fanousci hracu. Dekuji 🙂

Petra Nevelosová
Host

Dobrý den, děkujeme za tip 🙂 Probereme a uvidíme.

Jiří
Host

Proč nehraje Martin Piecha (zranění ?)

Petra Nevelosová
Host

Ano, Martin Piecha dolečuje zranění.

Jiří
Host

Jak je to s M.Štěpjákem ? V sobotu 8.12.2018, kdy ČT hrál s Rožnovem, nastoupil za Studénku v Krnově ?

Petra Nevelosová
Host

Martin Štěpják se po dohodě vrátil zpět do Studénky.

José
Host

Je na hostování (03.12.18-30.04.19)

Roman
Host

Zdravím,
kdy budou v bufetu v nabídce trička a kšiltovky ? Děkuji předem za odpověď

Petra Nevelosová
Host

Dobrý den, kšiltovky jsou již k dispozici za 399 Kč – v bufetu. Trička na prodej bohužel nebudou.

José
Host

Dobrý den,
chci se zeptat, jak to vypadá s podporou HC Wolves ze strany města Český Těšín. Zda se konečně něco změnilo k lepšímu nebo zda je to pořád stejné. Možná by jste nám fanouškům (voličům) mohli naznačit, kteří lidé na radnici jsou zodpovědní za to, že Vás město nebere jako partnera. Je smutné, že když navštívíte stránky města a rozkliknete „Sportovní organizace na území města“ tak tam není HC Wolves ani uveden…

Petra Nevelosová
Host

Nezměnilo se zatím nic. Ani obraz, ani zvuk. Musím ale férově přiznat že nyní ani aktivně na město nejezdím a “neprosím” o příspěvek. Myslím, že po mých žádostech (osobních) je to na městě. Nemám v povaze se “doprošovat” pořád dokola. Věřím, že město vidí naši aktivitu, snahu a i výsledky. Navíc nyní po volbách ani neznáme, kdo má na městě zodpovědnost za sport a podporu. Předpokládám, že když se staví další sportovní hala (vedle zimního stadionu), když fotbal dostává nemalé příspěvky od města, tak se snad město odhodlá udělat něco i pro hokej, podotýkám mužský hokej. Petr Malíř

Jiří
Host

Neuvažuje se o změně začátku nebo termínu utkání s Karvinou v sobotu 17.11. v 17.00 hodin ?
Třinec hraje vyjímečně také sobotu s LItvínovem v 17.00 hodin.

lolkar
Host

Vstoupit do diskuzehraje se v Karviné přece

Jiří
Host

ve 3.kole se hrálo 30.9. v Karviné, protože v ČT nebyl led (podle losu se mělo hrát v ČT). V rozpisu zápasů bylo až do minulého týdne, že se hraje 17.11. v ČT. Takto bude mít Těšín doma jen 11 zápasů a venku 13.

Jiří
Host

Existuje nějaké vysvětlení „kolapsu“ v Rožnově (z 1:6 na 6:6) ?

José
Host

Neexistuje, ale napr. ve stredu v utkani krajske ligy Pardubickeho kraje domaci Ceska Trebova proti Chocni před 536 divaky ztratila vedeni 8:1…

Jiří
Host

Utkání s N.Jičínem B se bude hrát 10.10. už v Č.Těšíně ?

Petra Nevelosová
Host

Ano, 10. 10. hrajeme již doma od 18:00.

José
Host

Mělo by. Od 2.10. už v ČT „mrazíme“ a od příštího týdne bude ledová plocha připravena k používání.

Lumir N.
Host

Hezky den, musim pochvalit to vynovene logo a dresy. Na rukavech dresu me zaujala napadite zakomponovana heraldika tj. vlajka s uhlopricnym krizem s orlici tesinskeho knizectvi nad kterou se prochazi vlk. Muj dotaz smeruje zda budou v bufetu na zimaku k dispozici i nejake fan predmety ke koupi (saly, cepice atd.). Dekuji predem za odpoved

Jiří
Host

3. přípravný zápas A mužstva: 18.9.2018
HK N. Jičín „B“ – HC Studénka 1:6 (0:2,1:3, 0:1)
Branky: 17.Štěpják (Korec,Tatarčík), 20.Štěpják, 29.Pokorný (Linduška), 36.Pokorný (Sluštík), 39.Sluštík (Novák), 59.Sluštík (Linduška).

Štěpják jako posila Těšína hraje přípravný zápas stále za Studénku ?

Martin
Host

Ahoj Jiří,
v Těšíně ještě nemáme led a nemůžeme trénovat jak bychom potřebovali… Naskytla se možnost zahrát si za Studénku a tak jsem ji v rámci přípravy na novou sezónu využil. Nic jiného v tom nehledej 🙂
Hezký den Martin Štěpják

Ludvik
Host

Dobry vecer,
to nove logo Wolves, ktere je vyobrazeno na pozvance k zapasu s Hornim Benesovem je cool – nadhera – svezi moderni styl – tohle se opravdu povedlo.

Petra Nevelosová
Host

Děkujeme!

Jurek
Host

Zdravím,
přeji vše nej do nové sezóny a příště místo azylu v Havířově zvolte zimní stadión v Polském Těšíně (ul. Sportowa 1, Cieszyn)

Petra Nevelosová
Host

Dobrý den, bohužel ani na zimním stadionu v Cieszyně není momentálně ledová plocha k dispozici.

Společensky unavený fanoušek
Host
Společensky unavený fanoušek

Dobrý den,
máte už nějaké info o tom jak dlouho bude trvat oprava chlazení na českotěšínském zimáku?

Dále bych se chtěl zeptat kdy a kde si můžu zakoupit permanentku?

Petra Nevelosová
Host

Dobrý den, přesný datum ještě stanovený není.
Permanentku bude možno zakoupit na prvním domácím utkání. O jejím prodeji budeme podrobněji informovat.

Eda
Host

zdravím jak to vypadá s týmem budou nějaké fotky informace o hráčích či letní přípravě?? těším se na novou sezónu potěšilo by moc i ohlasy s kabiny jak vnímají hokej v těšíně jak se jim tu líbí atd… trošku nám je přiblížit

Petra Nevelosová
Host

Dobrý den, novinky o letní přípravě připravujeme. V příštím týdnu se můžete těšit na článek!

Honza
Host

Zdravim.Moc tomu nerozumim proc chete menit logo a dresy po 2 sezonach.Za tak kratkou dobu je to nesmyslne menit kdyz minimalne 5 let trva nez si „konzumenti“ na nejakou znacku zvyknou.Pracuji jako grafik v Praze u jedne nejmenovane nadnarodni spolecnosti a stavajici logo je podle meho nazoru hodne nadcasove a povedene.Nevim kdo to soucasne logo delal ale za me klobouk dolu protoze za posledni roky me oslovilo u nas v hokeji jen logo Ceskeho Tesina a redesignovane logo Jihlavy.Preji vse dobre a i takhle na dalku fandim tam kde jsem vyrustal.

Ludva
Host

Dobrý den,
velmi mě mrzí, že stávající líbivé logo bude nahrazeno logem novým. Nebráním se re-designu stávajícího klubového loga, ale oba předložené návrhy jsou pro mě otřesné. Snad zvítězí zdravý rozum a stávající logo bude ponecháno – případně bude lehce proveden re-design (vhodně zakomponovaný nápis ESTD 2016 a nic víc).

David
Host

Zdravím,
chtěl bych poděkovat za skvělé domácí hokejové představení se Studénkou (6:5). A pozdravujte hráče Daniel Smuž #16, protože ten jeho gól byl výstavní – stejně jako jeho „jágrovská salutovačka“ pro diváky

Petra Nevelosová
Host

Děkuji za pochvalu a taky zdravím! Daniel Smuž #16

Ludva
Host

Prosím Vás, nešlo by do nabídky fan produktů zařadit i klasické kšiltovky? Ty s tím rovným kšiltem (RAP čepice se samolepkou), které jdou zakoupit v bufetu jsou dost nevyhovující. Také bych uvítal kdyby tam bylo vyšito HC Wolves Česky Těšín, protože takhle to spíš vypadá jako kšiltovka hokejového klubu MsHK Žilina. Děkuji

Petra Nevelosová
Host

Nové FANS předměty a kšiltovky plánujeme na příští sezónu. Děkujeme za tip a připomínky, určitě je vezmeme v potaz při zadávání do výroby.

Rasputin
Host

Zahrajte prosím Massriot. Kluci jsou z Rožnavy (Slovensko) což je partnerské město Českého Těšína.

https://www.youtube.com/watch?v=6UHZRXrk8og
https://www.youtube.com/watch?v=wqoNi9XfRDw
https://www.youtube.com/watch?v=Q8Pz7fU0P7s

Petra Nevelosová
Host

Předám slečně, která pouští muziku.

zklamaná fanynka
Host

Dobrý den,
jako častá návštěvnice hokejových utkání Vlků vždy ráda sleduji neutuchající podporou našeho kotle, který mužstvo tlačí k lepším výkonům,což je pro hráče bezpochyby velmi pozitivní.Nejinak tomu bylo i při utkání s Bohumínem,kdy jsem dokonce měla pocit,že podpora kotle byla ze všech dosavadních zápasů největší.Po utkání a závěrečné děkovačce jsem ovšem zažila šok.Kotel začal vyvolávat jména některých bohumínských hokejistů.Co si mám myslet?Ví kotel, že fandí Vlkům? Nespletli si kotelníci stadion a dresy??? Případná reakce některého diváka z kotle ,že zdraví bývalé Těšíňáky v dresu Bohumína pro mě není omluvou.Takovýto pozdrav mohou udělat jiným,méně urážejícím způsobem.Zvláště po takovém průběhu utkání, který jsme s sobotu sledovali.Navíc,copak kotel zapomněl i na zcela výsměšnou individuální oslavu hráče Ovčařiho po minulém domácím zápase, který Vlci prohráli.Toto je reakce,,pouze zklamaného diváka“.Přemýšlel kotel, jak asi bylo po shlédnutí této frašky hráčům Wolves???

Rasputin
Host

Zbytečně to hrotíš. Chodí tady spousta fanoušků co chodí i na Třinec, tak si celkem logicky „zabékali“ Marek Ivan. A co se týká Ovčařiho, tak nebýt jeho tak se možná v Těšíně žádný hokej nehraje. Ber to s nadhledem.

Fanynka
Host

Ovčařího to byl maximálně nápad, ale nedal na to ani korunu. A ano fanoušci neví co se v kabině atd. minulou sezónu stalo, ale to nemění nic na tom, že se to nehodí.

Brůno
Host

Tak si jezdí do Třince a do Bohumína.A co se týče Ovčařiho tak si nemyslím že hokej v Těšíně zařídil jen on tak se na to Ty dívej s nadhledem jak píšeš.

Karel
Host

Musím jen souhlasit s posledními příspěvky. Pan Ovčeři myslím není ten pravý co má zásluhu na hokeji v Těšíně. Ten dík by měl patřit především Petrovi Malířovi, bez něj by tu nebylo NIC. No a ta parta co se sešla v druhé sezoně byla skvělá.

jan
Host

kdy bude play off jesli to někde psane děkuji

Petra Nevelosová
Host

Rozpis celého play-off naleznete zde – http://vysledky.lidovky.cz/soutez2.php?id_soutez=12710.

Petra Nevelosová
Host

Dobrý den, rozpis play-off zveřejníme hned, jak bude znám.

FUN
Host

PLAY-OFF 2018:

Play-off (ČF od 14.02.2018) hraje 8 týmů (1-8, 2-7, 3-6, 4-5),

Čtvrtfinále: (hraje se na 2 vítězné zápasy)
1. zápas 14.02.2018
2. zápas 17.02.2018
3. zápas 21.02.2018

Semifinále: (hraje se na 2 vítězné zápasy)
1. zápas 24.02.2018
2. zápas 28.02.2018
3. zápas 03.03.2018

Finále: (hraje se na 3 vítězné zápasy)
1. zápas 06.03.2018
2. zápas 08.03.2018
3. zápas 10.03.2018
4. zápas 12.03.2018
5. zápas 14.03.2018

Franta
Host

Dobrý večer,
chtěl bych poděkovat hráčům za dnešní bojovný výkon s Bohumínem. Velká škoda, že pěkný zápas pokazili rozhodčí, kteří před rozhodujícím gólem Bohumína neviděli nahrávku rukou, ofsajd ani 6 hráčů soupeře na ledě …

wpDiscuz
a