Domácí prohra s Frýdkem

Zápas konaný na domácím ledě Wolves vyšel lépe pro tým z Frýdku-Místku B.

První třetina byla velice vyrovnaná, sice se hostujícímu celku podařilo skórovat, ale drželi jen těsný náskok 0:1. Hra nebyla nějak záživná, ale týmy bojovaly jak to jen šlo. Do kabin odcházeli hosté s jednobrankovým rozdílem.

Do 2.třetiny se nastoupilo takřka ve stejném tempu jako v 1.třetině. Hráčům Wolves nevycházelo vůbec nic, hostující brankář se snad ani nezapotil. Za to domácí brankář Erik Gabler měl plné ruce práce a stále držel svůj tým v naději na zisk tří bodů. Tři minuty před koncem 2.třetiny se podařilo srovnat a dát si tak předčasný narozeninový dárek Martinovi Piechovi, který nic nevymýšlel a tvrdou střelou prostřelil gólmana Frýdku.

Ve 3.třetině Wolves ale úplně propadli. Individuální chyby, zbytečná vyloučení a špatná hra dospěla k tomu, že Erik inkasoval 3 góly a vystřídal ho v bráně kolega Radek Ochman, kterému se také nepodařilo zachránit naději týmu, inkasoval další dva góly. Malou kosmetickou úpravu skóre zařídil ještě Petr Malíř, který za brankou hostů přihrával, ale trefil bránícího hráče, který si dokopl puk do vlastní brány. Skóre tedy 2:6 pro Frýdek -Místek a tabulkou jsme se po třech prohrách v řadě propadli na 5.místo.