Wolves loupil v Horním Benešově

Do nového roku jsme vstoupili vítězně. Zápas s Horním Benešovem se po tréninkové pauze z důvodů svátku a Nového roku nehrál vůbec lehce, i přesto se Wolves se zápasem poprali.

V první třetině hned v 1.minutě zápasu otevřel skóre Ondra Pniok, bohužel vzápětí se domácímu týmu podařilo vyrovnat a hrála se velmi vyrovnaná partie zápasu. Ještě se nám podařilo po skrumáží před brankou strhnout vedení na naši stranu. Do kabin se odcházelo s výsledkem v náš prospěch.

Ve druhé třetině se opět hrál vyrovnaný zápas, ale Daniel Trombik nám vystřelil klid na hokejky, když vstřelil gól a celá druhá třetina se hrála za stavu 1:3 pro Wolves.

Do třetí třetiny jsme vstupovali s tím, že skóre udržíme, bohužel individuální chyby hráčů, nepřesné rozehrávky a vylučování Benešov dokázal trestat. Když domácí vyrovnali v čase 59:32 na 3:3 zápas musel jít do prodloužení.

V prodloužení jsme byli častěji na puku a přáli jsme si odvézt alespoň dva cenné body. Toho se ujal Ondra Pniok, který přebruslil od vlastní branky až před branku soupeře, kde krásně přihrál připravenému Marku Matějíčkovi, který už jen doklepl do sítě a rozradostnil střídačku vlků.