Karviná ovládla led Wolves

Repríza finále mezi HC Wolves a HC Karviná tentokrát nevyšla v náš prospěch. Už ve 3.minutě  vstřelili karvinští gól a o dvě minuty později další, v první třetině vedla Karviná 0:2 a s tímto náskokem odešla také do kabin.

Ve druhé třetině Wolves zabrali a zásluhou gólu Matějíčka a Haase se podařilo srovnat stav utkání na 2:2. Na chvíli se podařil i obrat v podání fantastického gólu Foltyna, bohužel býci opět srovnali na 3:3

Třetí třetina se nesla v duchu spíše samostatných nájezdů býků. Vlčí obrana úplně propadla a karvinští si užívali samostatných nájezdů na domácího brankáře Pavlíčka. Několikrát nás zachránila branková konstrukce, několikrát nás podržel skvělý gólman, ale ani Kamil Pavlíček není čaroděj a stav utkání tedy skončil 3:6 ve prospěch Karviné.

Góly: MATĚJÍČEK (Pniok O.), HAAS (Foltyn, Piecha), FOLTYN (Michejda)

Tresty: 39:20 (Michejda 5+ do konce utkání za vražení na hrazení)