Vybojovaný zápas s HC Orlová

Netradiční středeční zápas nabídl skvělou a napínavou podívanou. Wolves se utkali na domácím ledě s týmem z HC Orlová.

V 1.třetině jasně dominoval Český Těšín, kdy už ve 2.minutě otevřel skóre MAREK MATĚJÍČEK. Těšínští pokračovali v náporu, dvě branky ještě přidali  VÍT PATRMAN a TOMÁŠ FOLTYN, jednou brankou ještě snížila Orlová a do kabin se odcházelo za stavu 3:1 pro domácí.

Ve 2.třetině se hrál vcelku vyrovnaný hokej, I přesto, že Orli snížili na 3:2 , vlci měli stále navrch. Skvělý výkon předvedl domácí brankář Erik Gabler, který tým hodně podržel.

Třetí třetina přinesla hodně napínavou podívanou. TOMÁŠ FOLTYN dal vlkům klid na hokejkách hned v úvodu třetiny, kdy vstřelil branku na 4:2. Těšínští ale polevili a dovolili v poslední minutě zápasu srovnat stav na 4:4 a zápas tedy šel do prodloužení. Prodloužení trvalo pouhých 13 vteřin, když vypálil na branku JAROMÍR ŠIROKÝ a rozhodl zápas.

Doma zůstaly 2 body a po 15.kolech držíme v tabulce druhou příčku. Děkujeme za podporu.