Wolves zase řádili

Vlci proti soupeři z HK Nový Jičín měli zápas plně pod kontrolou, i když inkasovali gól jako první, vůbec je to nepoložilo, naopak hned vyrovnali po gólu Tomáše Foltyna s krásnou asistencí Martina Piechy. V 1.třetině řádilo duo Foltyn-Piecha, které je postrach všech soupeřů na ledě a radost je sledovat jako fanoušek.  Do kabin se tedy odcházelo za stavu 4:1 pro domácí.

Ve 2.třetině to měli domácí plně pod kontrolou a ostřelovali bránu soupeře jak to jen šlo, přidali ještě jednu branku a vlci byli ve vedení už o čtyři branky.

Ve 3.třetině se Jičín snažil se skóre ještě něco udělat, podařilo se jim snížit na rozdíl dvou branek. Ke všemu se jim naskytla příležitost přesilové hry,  ale v posledních minutách ujeli do přečíslení ve vlastním oslabení bratři Pniokové. Celou akci vedl Ondra Pniok, který přihrál bráchovi Jakubovi a ten potvrdil domácí výhru na konečné skóre 6:3

Góly: FOLTYN (Piecha), MICHEJDA (Foltyn,Piecha), MALÍŘ (Altera), FOLTYN ( Piecha), SZTURC (Ščurek, Altera), PNIOK J. (Pniok O.)