Derby vítězně pro Karvinou

Dne 2.11.2019 svedli Wolves těžký zápas s karvinskými býky, kdy úspěšnější byla právě Karviná.

První třetina byla vyrovnaná, hned v úvodu se prosadil VÍT PATRMAN a poté se trefil PETR ŠČUREK, který vystihl akci býků a řítil se sám na brankáře, kterého ránou zápěstím prostřelil, bohužel karvinští otočili skóre na svou stranu a do kabin se odcházelo za stavu 3:2 pro Karvinou.

Druhá třetina patřila Karviné. Vlci sice nastupovali do 2.třetiny v přesilovce 5 na 3 bohužel ji nevyužili a Karviná trestala v podobě třech vstřelených branek. Konec druhé třetiny byl tedy pro Wolves velmi nepříznivý a to 6:2 pro Karvinou.

Ve 3.třetině se vlci snažili se skóre ještě něco udělat, bohužel nevycházelo vše podle představ a zbytečnými chybami jsme se dostali do komplikací v podobě dalších trestů a Karviná opět úřadovala. Vlkům už nedovolila ani gól, naopak sama Karviná navýšila skóre na konečnou podobu 9:2.