Domácí neporazitelnost překonána

Zápas s Krnovem, který se odehrál ve sváteční pondělí 28.10.byl pro nás osudný. Nejen, že jsme bojovali o čelo tabulky, ale také jsme chtěli prodloužit šňůru domácí neporazitelnosti. Bohužel, tento zápas nám nevyšel podle představ. I když skóre v 1.třetině otevřeli domácí zásluhou MARTINA PIECHY ve spolupráci s Tomášem Foltynem, tak Krnov vzápětí vyrovnal a přidal ještě jednu branku.

Do kabin se tedy odcházelo za stavu 1:2 pro Krnov. Ve 2.třetině Krnov přidal ještě jednu branku a skóre 1:3 si uhlídali až do konce zápasu.

Naposledy jsme na domácím ledě prohráli 31.1.2018 proti týmu ze Studénky. Od té doby jsme si drželi bilanci neporazitelnosti, vyhrávali jsme zápasy, vyhráli jsme semifinále, finále a doma jsme také oslavili titul mistra KLM. Na domácím ledě jsme také ukázali vlčí sílu, kdy jsme bojovali v baráži o 2.ligu  s Vajgarem, kterou jsme taky vyhráli.

Jsme rádi, že jste s námi když se vyhrává, i když se prohrává. Že nám fandíte a povzbuzujete. Čeká nás ještě dlouhá cesta a budeme rádi, když ji projdete s námi. Příští zápas zase „RAKETOU NA MARS“.