Vlci potvrzují domácí neporazitelnost

V sobotu dne 19.10.2019 v 17h nastoupili vlci v domácím prostředí proti týmu HC Rožnov pod Radhoštěm. Naši kluci byli jasnými favority zápasu, což se také potvrdilo. První třetina byla vyrovnaná, i když se nedovoleného zákroku dopustil hráč  Tomáš Michejda, který tým oslabil na 5 minut (5+do konce) se domácí nenechali rozhodit a do samostatného úniku vyslali MARKA ALTERU, který otevřel skóre utkání, které však vzápětí hosté vyrovnali .

Druhá třetina patřila vlkům, kteří přidali další tři góly. Dvougólově se prosadil TOMÁŠ FOLTYN a ukázkovou kličku předvedl MAREK HAAS, který si povodil  hostujícího brankáře a úspěšně zakončil. Poslední třetina se spíše dohrávala, i tak se ale hosté nechtěli nechat zahanbit, přidali další branku a snažili se se skóre ještě něco udělat. Domácí ale nepřipustili žádný zvrat a ONDŘEJ PNIOK upravil stav zápasu na konečné skóre 5:2.

Doma zůstaly 3 body a po 5.kole vedou HC Wolves Český Těšín tabulku. Děkujeme všem za podporu.