PO DRUHÉM KOLE VEDOU VLCI TABULKU BEZ ZTRÁTY BODU

Také v druhém kole Krajské ligy mužů v ledním hokeji se borci HC Wolves postarali o vítězství 3:2 (2:0, 1:0, 0:2) s celkem HK Nový Jičín B (29.9.2019 v 17.00 hod.). Branky: Haas, Smuž (as. Malyjurek), Matějda (as. Malíř). Zápas byl však pro vlky o poznání těžší, když na led vjeli „Jičíňáci“ posílení o nové hráče z vyšší soutěže. První dvě třetiny sice hráči Českého Těšíně na ledě dominovali a vytvořili si vedení 3:0. Poslední třetina však byla velmi dramatická a Novému Jičínu se podařilo snížit na rozdíl pouze jedné branky. Vlci si však zasloužené vítězství uhájili a po druhém kole tak, jako jediní s plným počtem bodů, vedou tabulku KLM. Počty bodů některých soupeřů jsou sice ovlivněny odloženými zápasy, nicméně vypadá to, že naši hokejisté navazují na skvělé výkony z předchozí sezóny, kdy zakončili soutěž s pohárem nad hlavou. Věřme, že jim tato fazóna vydrží a potvrdí to i v příštím zápase, který se (POZOR! ZMĚNA V MÍSTĚ KONÁNÍ! HRAJEME VENKU!) odehraje ve Frýdku-Místku již tuto sobotu, tedy 5.10.2019 v 17.00 hodin v hale Polárka. Přijďte nás podpořit a ukázat Frýdku, a nakonec i Místku :-), jaká jsme v Českém Těšíně semknutá hokejová parta!             FOTO: Ilustrační foto / leden 2019, domácí zápas HCW – HCNJ