Postupový klíč druhého utkání

HC Wolves Český Těšín a HC Slovan Louny mají k postupu po prvním utkání nakročeno lépe. Českotěšínští si v prvním utkání poradili s Jindřichovým Hradcem 5:2, HC Slovan Louny porazili Novou Paku 4:3.

O vítězi kvalifikace rozhodnou odvetná utkání, která jsou na programu v sobotu 6. dubna. To naše startuje od 18:30, s Nové Pace se začíná o hodinu a půl dřív.

Co rozhodne o vítězství v kvalifikaci?

získá-li tým, který vyhrál úvodní utkání, alespoň bod (čili zápas skončí remízou či jeho vítězstvím), stává se vítězem kvalifikace

skončí-li utkání vítězstvím týmu, který byl v prvním duelu poražen, s menším brankovým rozdílem než v úvodním utkání, je vítězem kvalifikace vítěz prvního zápasu
např. Jindřichův Hradec vyhraje v odvetě 2:0, ale celkové skóre je 4:5 v jeho neprospěch, proto by v takovém případě byl vítězem kvalifikace Český Těšín

skončí-li utkání vítězstvím týmu, který byl v prvním duelu poražen, s identickým brankovým rozdílem jako v úvodním utkání, pokračuje se po tříminutové přestávce 5-minutovým prodloužením, nebude-li rozhodnuto, tak se budou jezdit nájezdy do rozhodnutí – viz str. 96 Rozpisu soutěží ČSLH
platí pro případy, že např. Jindřichův Hradec vyhraje v odvetě 4:1, tedy o tři góly

• skončí-li utkání vítězstvím týmu, který byl v prvním duelu poražen, s větším brankovým rozdílem než v úvodním utkání, je vítězem kvalifikace vítěz druhého zápasu
    např. Jindřichův Hradec zvítězí v odvetě 6:1, celkové skóre je tudíž 8:6 v její prospěch, proto by byl v takovém případě vítězem kvalifikace