Dnes to vypukne!

Boj o mistra ligy začne dnes v 17:00 na zimním stadioně v Českém Těšíně, další zápasy jsou naplánovány na pondělí (18:00 Karviná), středu (18:00 Český Těšín), pátek (16:00 Karviná) a neděle (18:00 Český Těšín). Finále ligy se na rozdíl od předchozích dvou kol play-off hraje na tři vítězná utkání.

Soupeřem českotěšínských hokejistů bude tým z nedaleké Karviné, který se do finále probojoval přes Bohumín a Krnov, který vyřadil ve třech zápasech v semifinále.

Ze vzájemných utkání v letošní sezóně vyšli lépe Vlci, kteří v nich Karvinou dvakrát dokázali porazit, v prvním utkání hrané na ledě Karviné 2:5 a v posledním utkání doma 7:4. Pouze druhé utkání na ledě soupeře prohráli 3:2.

Na dnešní zápas je pro diváky nachystán bohatý doprovodný program. Po rozbruslení hráčů, přibližně v 16:45 vystoupí houslový virtuóz na bruslích Jiří Erlebach, který se svými show procestoval téměř celý svět. Účastnil se čtyř cest kolem světa, navštívil dvanáctkrát Antarktidu. Excelentní vystoupení v podání virtuosa Jirky Erlebacha dovede nadchnout široké vrstvy posluchačů a to nejen svým mistrovským houslovým umem, ale i osobitostí vystoupení s rozmanitými hudebními styly. Dále pak taneční skupina BCC z Třince.

V první přestávce vás opět čeká vystoupení Jiřího Erlebacha. Na druhou přestávku je pak pro fanoušky nachystána soutěž o nejhlasitějšího fanouška, proto si připravte své hlasivky nejen na utkání, ale také právě na druhou přestávku, ve které si budete moci zasoutěžit o reklamní předměty s logem HC Wolves.

Po celou dobu utkání bude pro fanoušky připraven fotokoutek, se kterým souvisí i druhá dnešní soutěž. Napište nám do kroniky vzkaz, přání nebo blahopřání a přidejte k němu i fotku z fotokoutku. My pak vybereme nejlepší fotky, které budou odměněny. První cenou je podepsaná hokejka hráči HC Wolves.