PO PRVNÍM ČTVRTFINÁLE VEDE STUDÉNKA!

K prvnímu čtvrtfinálovému utkání nastoupili Vlci ve čtvrtek 15.2. netradičně na zimním stadioně v Kopřivnici.

Do utkání lépe vstoupila Studénka, která měla již ve 2. minutě možnost přesilové hry, ale místo toho, aby se ujela vedení, ujel ve vlastním oslabení Jakub Voznica a nemýlil se. Studénka ale po gólech v 9. a 12. minutě otočila stav utkání na 2:1

Celé utkání provázelo velké množství nedovolených zákroků na obou stranách.  V polovině druhé třetiny měli Vlci možnost přesilové hry čtyři na tři a po asistenci Martina Piechy srovnával na 2:2 Petr Malíř. Studénka ale opět dokázala rychle zareagovat a odpověděla rychlým gólem. Do kabin se šlo za stavu 3:2.

Ve třetí třetině přidali hráči Studénky další dvě branky a až v 58. minutě upravoval na konečných 5:3 Pavel Malyjurek.

HC Studénka – HC Wolves Český Těšín
5:3 (2:1)(1:1)(2:1)
branky: 4. Voznica, 30. Malíř (Piecha), 58. Malyjurek (Vydra) – 9. Sluštík (Trubka), 12. Janečka (Tomášek), 32. Pokorný (Tomášek, Čáň), 44. Sochorek (Pokorný, Trubka), 50. Sluštík (Trubka)
průběh: 0:1, 2:1, 2:2, 5:2, 5:3
tresty: 10:8 + Tomášek (Studénka) 10 min. OT NESP.