PROHRA S KRNOVEM I SE STUDÉNKOU

Z posledních dvou utkání si Vlci nepřipsali žádné body a propadli se až na sedmé místo tabulky.

Ve středu 31. ledna nastoupili Vlci k dohrávce 20. kolo Krajské ligy mužů, které mělo být původně odehráno již mezi vánočními svátky. Utkání se nevyvíjelo podle našich představ, Studénka si v první třetině vypracovala tří gólový náskok a třetím gólem vyhnala z branky Kamila Pavlíčka, kterého v 16. minutě nahradil Daniel Šembera. Na 1:3 snižoval před koncem první třetiny Daniel Smuž. Ve druhé třetině se ale Vlci zvedli a za první polovinu třetiny dokázali skórovat čtyřikrát a i gólman Studénky pustil do své branky náhradníka. V polovině utkání byl stav nerozhodný 5:5, bohužel ve třetí třetině se dokázali prosadit už pouze hosté, kteří góly v 48. a 55. minutě rozhodli o zisku tří bodů.

HC Wolves Český Těšín – HC Studénka
5:7 (1:3)(4:2)(0:2)

branky: 19. Smuž (Voznica), 22. Altera (Vydra, Voznica). 26. Piecha (Voznica), 29. Malíř (Altera, Voznica), 31. Fotlyn (Tluszczik) – 12. Trubka, 14. Tomášek (Martinčík, Trubka), 16. Trubka (Novák), 25. Tomášek (Sochorek, Trubka), 27. Novák (Pokorný, Sluštík), 48. Sochorek (Tomášek), 55. Pokorný (Jedlička)

K poslednímu venkovnímu utkání jsme zajížděli v sobotu 3. února na led do Krnova. Krnov se do vedení dostal již po minutě hry, kdy dokázal využít přesilovou hru. Ve 4. minutě vedl Krnov už 2:0. Vlci se poprvé prosadili až ve druhé třetině, když oba týmy nastříleli za devět minut osm branek. Pět z nich ovšem padlo do naší branky a hráči Krnova si tak dokázali vytvořit dostatečný náskok, který si ve třetí třetině pohlídali a ani napotřetí nedovolili Těšínu, aby je v letošní sezóně obral o body.

HK Krnov – HC Wolves Český Těšín
9:5 (2:0)(6:3)(1:2)

branky: 27. Piecha (Foltyn), 27. Altera (Křibík), 28. Foltyn (Piecha, Vydra), 45. Altera (Smuž, Vydra), 56. Voznica (Kozubek) – 2. Dohnal (Vlašánek), 4. Vlašánek (Galvas), 26. Svoboda (Polok, Weiss), 28. Vlašánek (Dohnal), 28. Weiss (Bednárek), 34. Galvas (Weiss), 35. Kysučan (Kostovský), 40. Dohnal (Michálek), 58. Hon (Michálek, Vlašánek)