PORUBU JSME PODRUHÉ PORAZIT NEDOKÁZALI

Vlci dostali hned v první minutě možnost přesilové hry, ale využít ji nedokázali. Po skončení přesilové hry se do úniku dostal hráč vracející se z trestné lavice, který střelou do horního růžku poprvé změnil stav utkání. Vlci si však nedali a v 6. minutě srovnával Petr Malíř. Ve 12. minutě se opět radovali hráči Poruby, kteří propálili domácího gólmana střelou mezi betony. V osmnácté minutě to mohlo být již 1:3, když za domácím gólmanem zazvonila tyč. Z protiútoku ale skórovali domácí, na 2:2 srovnával Daniel Smuž. V čase 19:48 zvyšovali porubští hráči na 2:3.

Porubští hráči pokračovali v ostrostřelbě také po přestávce. Na 2:4 zvyšoval ve dvacáté první minutě Jakub Baca. Domácí se ale nevzdávali a Jakub Křibík snižoval o dvě minuty později na 3:4. Šanci vyrovnat dostali domácí v nabízené přesilové hře, která se jim ale nepovedla a v čase 28:00 navyšoval na 2:5 Jan Korec. Tento gól také zapříčinil změnu gólmanů v domácí brance. Mladého Daniela Šemberu nahradil Kamil Pavlíček. Domácí se zmohli na poslední dotažení skóre, když po asistenci Rudolfa Tluszczika nedal Nikolas Stružík porubské gólmance šanci a překonal ji střelou pod víko. Víc puků již ale Klára Peslarová za svá záda nepustila. Porubští hráči zvyšovali na 4:6 v přesilové hře a ve třetí třetině přidali ještě jednu branku. Z Těšína si tak odvážejí všechny tři body a v tabulce se dostávají právě před domácí Vlky.