TĚŠÍN NEDOKÁZAL S ORLOVOU BODOVAT

V sobotu jsme sehráli další domácí utkání, tentokrát s týmem Orlové. Na jejím ledě jsme ve čtvrtém kole prohráli vysoko 11:5 a tak jsme ji chtěli prohru na domácí půdě oplatit. Ze základní sestavy chybělo Vlkům několik hráčů a tak dostali v sestavě opět možnost také mladší hráči.

Hráči Orlové se dostali do vedení hned po dvou minutách, když se prosadil Matějíček, o dvacet sedm vteřin později zvyšoval na 0:2 David Vaštík. Na konci první třetiny přidali hráči Orlové další dvě branky. Druhá část začala stejně jako ta první, ve 3. minutě Orli zvyšovali již na 0:5. Na jedinou gólovou odpověď se Vlci zmohli až těsně před koncem třetí třetiny. V 58. minutě snížil na konečných 1:5 David Hoďa. Orlová si tak i z našeho ledu odvezla plný počet bodů a upevnila si svou pozici na čele tabulky.

HC Wolves Český Těšín – HC Orlová
1:5 (0:4)(0:1)(1:0)

branky: 58. Hoďa (Malyjurek) – 3. Matějíček (Zakuťanský), 3. Vaštík (Matějíček), 16. Sznapka (Matějíček, Zakuťanský), 17. Zientek (Tvrdík), 23. Dýrr (Zamecznik)
průběh: 0:5, 1:5
tresty: 6:3 + Nevelöš (Wolves) 10 OT NESP