Z DVOU VÍKENDOVÝCH UTKÁNÍ TŘI BODY!

První ze dvou utkání odehráli Vlci v pátek 17. listopadu proti Studénce. I první utkání proti tomuto týmu jsme odehráli na domácí půdě a stejně jako v prvním vzájemném souboji odcházeli ze stadionu spokojeněji fanoušci hostujícího týmu. Studénka se do vedení dostala už po minutě hry a do konce první třetiny přidali další dvě branky. Vlci se nedokázali prosadit asi během dalších dvou třetin, na druhé straně hráči Studénky přidali během druhé a třetí třetiny další čtyři góly a po konci utkání svítil na světelné tabuli stav 0:7.
V polovině třetí třetiny došlo na ledě k menší potyčce mezi domácím Rudolfem Tluszczikem a hostujícím Petrem Orszulikem, oba dva dostali trest do konce utkání a šli vychladnout do kabin.

HC Wolves Český Těšín – HC Studénka
0:7 (0:3)(0:2)(0:2)

branky: 2. Štubňa, 10. Štěpjak (Bolek), 20. Sochorek (Martinčík, Tomášek), 25. Tomášek, 27. Janečka (Čáň), 49. Jedlička (Sochorek), 55. Štěpjak (Martinčík)
průběh: 0:7
tresty: 3:1 + Tluszczik (Wolves) 5 + OK za HRUB a Orszulik (Studénka) 5 + OK za HRUB
využití: 0:3
střely: 34:26
fanoušci: 286
sestava: Voznica – Hoďa, Tluszczik, Vydra, Trombik, Cháňa. Nevelöš – Foltyn, Piecha, Malyjurek – Altera, Křibík, Smuž – Toman, Bárci, Skalický

Stejně jako v pátečním utkání se do branky postavil v nedělím souboji místo Kamila Pavlíčka Jakub Voznica. Vítězství na ledě Nového Jičína se nerodilo jednoduše. Po první třetině vedli Vlci pouze 0:1 zásluhou Marka Skalického. Nový Jičín stihl na začátku druhé třetiny srovnat, ale více puků za svá záda již Jakub Voznica nepustil. Vlci do konce druhé třetině přidali další dvě branky, trefili se Martin Piecha a Radek Nevelöš. Čtvrtou branku mohl přidat z nařízeného trestného střílení Stužík, ale domácího gólmana nepřekonal. Třetí třetina přinesla dalších pět branek do domácí sítě a Vlci si z venkovního utkání přivezli výhru 1:8.

HC Nový Jičín – HC Wolves Český Těšín
1:8 (0:1)(1:2)(1:8)

branky: 10. Skalický (Bárci, Toman), 34. Piecha (Malyjurek, Foltyn), 39. Nevelöš, 41. Foltyn (Piecha), 44. Trombik (Altera), 52. Foltyn (Piecha), 53. Křibík (Altera, Stružík), 60. Hoďa (Foltyn, Piecha) – 25. Lyzák
průběh: 0:1, 1:1, 1:8