HRÁČI HC WOLVES SE DRŽÍ NA PŘEDNÍCH PŘÍČKÁCH!

Hráči HC Wolves se po první čtvrtině soutěže drží stále na předních příčkách tabulky. V první čtvrtině soutěže okusili prohru pouze ve třech utkáních v Orlové a v Krnově a v domácím utkání se Studénkou. Právě tu přivítají již tento pátek opět na domácím ledě, jelikož z důvodu špatného stavu zimního stadionu ve Studénce nemají její hráči kde hrát domácí utkání.

Ke třetímu venkovnímu utkání v řadě nastoupili hráči v den státního svátku v sobotu 28. 10. na ledě Krnova. Domácí vlétli do zápasu hodně svižně a po necelé minutě hry již vedli. Vlci ale dokázali do konce první třetiny stav utkání otočit. Další průběh utkání hodně ovlivnily přesilové hry na obou stranách. Krnov sice na začátku druhé periody srovnal, ale Vlci si vedení vzali zpět v přesilové hře. Ve třetí třetině se na ledě pořádně jiskřilo. Ve 49. minutě neudržel nervy na uzdě hostující Michejda, v přerušené hře nesmyslně fauloval, Krnov tak dostal šanci dvojnásobné přesilové hry, kterou dokázal využít. Těsné vedení již dokázal Krnov uhlídat a Těšín tak odjel domů s prázdnou.

HK Krnov – HC Wolves Český Těšín
4:3 (1:2)(2:1)(1:0)
branky: 7. Altera (Michejda), 18. Křibík (Veselý, Stružík), 36. Voznica (Malíř) – 1. Michálek (Kysela), 22.Vlašánek (Michálek), 36. Tošenovjan, 52. Tošenovjan (Bednárek)
průběh: 0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 3:4
tresty: 13:9 + Michejda (Český Těšín) OK za HRUB
využití: 1:3
střely: 32:35
fanoušci: 197
sestava: Pavlíček – Hoďa, Tluszczik, Michejda, Vydra, Nevelöš, Smuž, Cháňa – Foltyn, Piecha, Malyjurek – Altera, Malíř, Voznica – Veselý, Stružík, Křibík

Zatím nejvyšší výhru si hráči Wolves připsali v utkání 9. kola KLM, kdy na domácím hřišti porazili tým z Rožnova pod Radhoštěm vysoko 12:0. Hattrickem se v tomto utkání blýsk Martin Piecha, dalších pět gólů potom přidal Petr Malíř, který se s průměrem minimálně bod na zápas drží na prvním místě v kanadském bodování celého týmu. První nulu v sezóně vychytal Kamil Pavlíček, který musel čelit třiceti střelám protivníka, ale ani jeden puk za svá záda nepustil.

HC Wolves Český Těšín – HC Rožnov p. Radhoštěm
12:0 (4:0)(4:0)(4:0)
branky: 1. Foltyn (Piecha), 2. Smuž (Křibík), 8. Piecha (Tluszczik), 15. Malíř (Voznica), 24. Malíř (Altera), 27. Piecha (Foltyn), 35. Voznica (Malíř), 40. Piecha (Stružík, Křibík), 43. Malíř (Vydra), 43. Cháňa (Voznica), 48. Malíř (Vydra, Altera), 56. Malíř (Vydra)
průběh: 12:0
tresty: 5:5 + Malyjurek (Český Těšín) 10 mint. za ZHL
využití: 1:0
v oslabení: 1:0
střely: 45:27
fanoušci: 163
sestava: Pavlíček – Hoďa, Tluszczik, Trombik, Vydra, Nevelöš, Cháňa – Foltyn, Piecha, Malyjurek – Altera, Malíř, Voznica – Toman, Smuž, Křibík – Stružík

Druhou čtvrtinu soutěže začali Vlci v sobotu 4. 11. venkovním utkáním v Horním Benešově. Na rozdíl od předchozího domácího zápasu, který s tímto celkem vyhráli jasně 8:1, nebylo venkovní utkání tak jednoduché. V první třetině se nedokázal prosadit ani jeden z celků,
i když měli oba možnost přesilové hry. První branku utkání vstřelil Petr Malíř ve 23. minutě, necelou minutu na to, ale bylo vyrovnáno, když se trefil domácí Fraš. Do poloviny utkání dokázali Vlci přidat další dvě branky, poprvé skóroval Foltyn, po dvaceti vteřinách Malíř. Na 1:4 zvyšoval Voznica a zbytek zápasu si již dokázali Vlci pohlídat a z utkání si odvezli všechny tři doby po výhře 4:6.

TJ Horní Benešov – HC Wolves Český Těšín
4:6 (0:0)(1:4)(3:2)
branky: 23. Malíř (Voznica, Tluszczik), 29. Foltyn, 29. Malíř (Voznica, Altera), 32. Voznica (Altera), 47. Piecha (Malyjurek), 59. Malíř (Trombik) – 24. Fraš (Pělucha), 42. Hejhal (Trubka, Fraš), 56. Vrábel (Kovalovský, Suchý), 60. Hlista (Bendík)
průběh: 0:1, 1:1, 1:4, 2:4, 2:5, 3:5, 3:6, 4:6
tresty: 6:9 + Džemla (Horní Benešov) 10 OT nesp. chování, Trubka (Horní Benešov), 10 OT nesp. chování