REPRÍZA LOŇSKÉHO ČTVRTFINÁLE NEVYŠLA

Hráči HC Wolves nastoupili ve sváteční den k repríze loňského utkání čtvrtfinále proti týmu HC Studénka. Utkání zahájila a čestné buly vhodila moderátorka a herečka Mahulena Bočanová, se kterou se mohli fanoušci před zápasem i během první třetiny vyfotit. Na úvod zatančila divákům i taneční skupina z Havířova Limited.

Vedení klubu HC Wolves se rozhodlo pomoct postiženým dětem ze Slezské diakonie v Českém Těšíně a věnovalo jim výtěžek ze vstupného a prodeje sbírkových předmětů. Na děti přispěli také samotní hráči a fanoušci, kteří na dnešní utkání zavítali. Nakonec se podařilo vybrat 10 250 Kč.

Samotné utkání bylo v první třetině velice rychlé, jedna šance střídala druhou. Jako první se dokázala prosadit Studénka, Vlci ale dokázali nepříznivý stav gólem Honzy Křibíka vyrovnat a v 15. minutě zvyšoval na 2:1 Foltyn Tomáš.

Od druhé třetiny začala být aktivnější Studénka, která dokázala i díky využité přesilové hře otočit  stav utkání na 2:4.

Ve třetí třetině bylo na Vlcích vidět, jak moc chtějí zvítězit i v druhém domácím utkání, ale bohužel dnes to nešlo. V 53. minutě sice snižoval na 3:4 Pavel Malyjurek, který využil přesilovou hru, ale Studénka přidala vzápětí další dvě branky a zvítězila zaslouženě 3:6.

HC Wolves Český Těšín – HC Studénka
3:6 (2:1) (0:3) (1:2)
branky: 14. Křibík (Altera, Malíř), 16. Foltyn (Piecha), 53. Malyjurek (Malíř) – 14. Štepjak (Holanik), 24. Martinčík (Sochorek), 30. Orszulik (Tomášek, Ertel), 38. Štepjak (Pokorný), 55. Martinčík (Sochorek), 59. Gonos (Pokorný)
průběh: 0:1, 2:1, 2:4, 3:4, 3:6