První utkání zvládli lépe hráči HC Wolves

K prvnímu utkání sezóny nastoupili hráči HC Wolves v sobotu 23. 9. 2017 před domácím publikem. První třetina se nesla ve znamení neproměněných šancí na obou stranách, domácí Vlci můžou poděkovat gólmanovi Pavlíčkovi, že je jak v první třetině, tak během celého zápasu podržel. Na konci první třetiny se přece jen domácí dostali do vedení zásluhou Davida Hoďi.

S přibývajícími minutami získávali domácí hráči větší převahu na hřišti a na začátku druhé třetiny přidali tři góly, o něž se postarali Petr Malíř, který se mezi střelce zapsal hned dvakrát, a Jan Křibík. Po vstřelené třetí brance Vlci jednoznačně ovládli kluziště a byli lepším celkem na ledě.

Čtvrtý gól přišel hned z kraje třetí třetiny, kdy se Vlkům podařilo využít dvojnásobnou přesilovou hru. Do konce třetiny přidali Vlci další tři branky, a ač se diváci mohutným skandování dožadovali desítky, více gólů již ze strany Vlků nepřišlo. Naopak v 51. minutě sebral čisté konto Pavlíčkovi hostující Zigmund, který korigoval stav utkání na konečných 8:1. Tento výsledek odpovídal předvedené hře, domácí tým si v dnešním utkání jednoznačně zasloužil zvítězit.

HC Wolves Český Těšín – TJ Horní Benešov
8:1 (1:0, 3:0, 4:1)
branky: 17. Hoďa (Foltyn), 22. Malíř (Altera), 24. Malíř (Michejda), 27. Křibík (Altera), 41. Foltyn (Piecha), 43. Piecha (Hoďa), 44. Altera (Malíř), 50. Hoďa (Piecha) – 51. Zigmund (Fraš)
průběh: 8:0, 8:1
tresty: 2:5
využití:2:0
střely: 40:21
fanoušci: 184

sestava: Pavlíček – Hoďa, Pasterný, Michejda, Patrman V., Goduda, Cháňa – Voznica, Piecha, Foltyn – Altera, Malíř, Křibík – Smuž, Toman, Malyjurek – Stružík, Zachara, Patrman S.

Děkujeme všem fanoušků za podporu a budeme se opět těšit na viděnou při dalším domácím utkání, které odehrajeme již 28. 9. od 17:00 hod. Během tohoto utkání bude pro fanoušky připraven také doprovodný program s herečkou a moderátorkou Mahulenou Bočanovou. Více informací o programu přineseme již brzy.