HC WOLVES – HC ORLOVÁ 2:6 (2:3, 0:0, 0:3)

V DALŠÍM DOMÁCÍM UTKÁNÍ JSME NASTOUPILI PROTI HC ORLOVÁ. ZÁPAS ZAČAL VELMI VYSOKÝM TEMPEM, KDY JSME UŽ V PÁTÉ MINUTĚ PROHRÁVALI 0:2 DÍKY STŘELÁM KASPRLÍKA A VOZNICY. DOKÁZALI JSME SE, ALE SCHOPIT A PO STŘELÁCH ŠMÍDA A ALTERY JSME STAV UTKÁNÍ VYROVNALI NA 2:2. ORLOVÁ VŠAK VYUŽILA SVOU DALŠÍ PŘESILOVKU A ZVÝŠILI STAV NA 2:3 A TÍMTO VÝSLEDKEM SKOČILA I PRVNÍ TŘETINA. DRUHA TŘETINA SE VEZLA V DUCHU NEPROMĚNĚNÝCH ŠANCÍ A SKVĚLÝCH ZÁKROKŮ HLAVNĚ NAŠEHO GOLMANA KAMILA PAVLÍČKA. TAHLE TŘETINA BYLA VE VELKÉM TEMPU OSTATNĚ JAKO CELY ZÁPAS. TŘETÍ TŘETINU JSME ZAČALI V OSLABENÍ. PRVNÍ PŮLKA VYPADAL A PRO NÁS VELMI NADĚJNĚ, ALE V DRUHÉ PŮLCE NÁS ORLOVÁ ZLOMILA TŘEMI BRANKAMI A TĚMI NÁS ZLOMILA A ZÁPAS SKONČIL 2:6.

VYLOUČENÍ: 7:3;VYUŽITÍ 0:3

GOLY: 6. ŠMÍD (MALYJUREK); 11. ALTERA (CHOMIČ, MALÍŘ) – 2. KASPERLÍK (JUHASZ); 6. VOZNICA (JUHASZ); 19. PETRÁK (VAŠTÍK); 50. DEUTSCH; 51. GREPL (KYTKA, VOZNICA); 58. KOTASEK