HC Rožnov pod Radhoštěm – HC Wolves 4:7 (0:1; 2:5; 2:1)

Po čtyřech domácích zápasech se Vlčí smečka vydala na nepřátelské území do Rožnova pod Radhoštěm, zatím jediného soupeře, kterého Vlci porazili.

První třetina byla velmi opatrná z obou stran a bylo vidět, jak nikdo ze soupeřů nechce udělat první chybu.  Gólu se diváci dočkali ve 13 minutě, když se přesnou střelou prosadil Šmíd a Vlci vedli 0:1. Vlci v této třetině přestáli tři oslabení, ve kterých je svými zákroky podržel výborně chytající Kamil Pavlíček.

Na začátku druhé třetiny se Vlci do soupeře zakousli po druhé, když brankáře hostí bleskovým objetím branky a zasunutím puku do ní překvapil David Horák. Slibný začátek byl však zpomalen vyloučením a domácí nabídnutou přesilovku využili díky pohotové dorážce Holého.  Vlci si dvoubrankový náskok ale vzali rychle zpět,a ještě jej navýšili, když se v rozmezí minuty a půl trefil Šmíd a po rychlém úniku ve dvou na jednoho přidal čtvrtý gól Vlků Chomič. Šmíd byl střelecky při chuti a ve 35 minutě dovršil hattrick, první v novodobé historii týmu a donutil vystřídat brankáře domácích Mizeru. Do konce třetiny ještě dvakrát dostali příležitost domácí, ale při trestném střílení ukázal pevné nervy brankář Vlčí smečky Pavlíček a deset vteřin před koncem druhé třetiny vystihl nepřesnou rozehrávku domácích obránců Šmíd a svůj sólový únik v oslabení zakončil precizně provedeným bekhendovým blafákem.

Vlci tak vstupovali do třetí třetiny za pohodového vedení 2:6, ale hned v první minutě využili domácí zbytek přesilové hry a snížili na 3:6. Vlci jako by do této třetiny vstoupili přesvědčeni, že už je nemůže nic ohrozit a nechali hrát soupeře, naštěstí Pavlíček v jejich brance byl spolehlivou jistotou. Ani on však nedokázal ve 49 minutě zareagovat na střelu domácího Krejčího, která byla tečovaná jedním z obránců Vlků. Poslední zápis mezi střelce utkání, ale patřil hostům. Poprvé se mezi střelce zapsal i obránce Vlků, jmenovitě Radek Nevelöš přesnou ranou od modré čáry uzavřel účet zápasu na 4:7.

Vyloučení:3:7, navíc ve 38. Rožnov neproměnil TS

Využití:2:0

V oslabení: 0:1

Střely: 46:48

Góly: 26. Holý (Valentík); 38. Švajda (Švrček); 41. Kroupa (Valentík, Vojkůvka); 49. Krejčí (Valentík, Holý) – 13. Šmíd (Horák, Malíř); 24. Horák (Malíř); 29. Šmíd; 30. Chomič (Toman); 35. Šmíd (Malíř, Horák); 40. Šmíd; 54. Nevelöš